O autorze
Z wykształcenia psycholog. Swoją wiedzę wykorzystuje w pracy z singlami i parami planującymi małżeństwo. Jako matchmakerka - personalny doradca, wspiera w poszukiwaniach życiowego partnera. W pracy z parami, jako wedding plannerka, wspiera narzeczonych w każdym aspekcie przygotowań ślubu i wesela.

Organizatorka perfekcyjnych uroczystości. Profesjonalny doradca, pionierka i promotorka zawodów konsultanta ślubnego i matchmakera w Polsce.

Właścicielka Aspire - jednej z najbardziej doświadczonych i najdłużej działających agencji wedding plannerskich w kraju oraz Aspire Matchmakers - agencji specjalizującej się w konsultingu i profesjonalnym doborze partnerów.

www.aspire.pl
www.aspirematchmaking.pl

Trendy 2014 cz. II - w bieli a może w kolorze

Czas Świąt Bożego Narodzenia oraz Sylwestra to dla wielu par czas zaręczyn. A po zaręczynach rozpoczynają się, czasem spokojne a czasem dość gorączkowe, poszukiwania rozwiązań i pomysłów na zbliżające się wesele. Co będzie trendy w sezonie ślubnym 2014? Oto kilka wskazówek - tym razem dotyczących kolorystyki.


Jeśli przeglądaliście zdjęcia z zeszłorocznych ślubów gwiazd i celebrytów, albo braliście udział w modnych uroczystościach ślubno-weselnych, z pewnością zwrociliście uwagę na kolor niebieski. Wszystko wskazuje na to, że w 2014 roku wciąż będzie on na topie.
Niekoniecznie jednak w bardzo popularnym w 2013 odcieniu "tiffany blue", ale raczej granatowy, czy też "royal blue".

Granat pojawi się w strojach druhen i dodatkach do stroju Państwa Młodych, w dekoracjach stołów czy w ślubnych drukach. To kolor wdzięczny, który można łączyć z innymi odcieniami, a nawet z innymi bardzo intensywnymi barwami, dlatego z pewnością znajdzie się wiele par, które tej opcji skorzystają.

Zwolenniczki i zwolennicy bardziej intensywnych rozwiązań kolorystycznych mogą wybrać inny odcień niebieskiego, bardziej szalony i pozwalający na zastosowanie naprawdę odważnych kompozycji, czyli akwamarynę.

Dla tych, którzy granat uznają za zbytnią ekstrawagancję – wszak jednak śluby i wesela kojarzą się raczej z barwami jasnymi, bielą, ecru itp. lepszym rozwiązaniem będzie wykorzystanie różu.

To kolor, który w dekoracjach i dodatkach o klasycznym sznycie zawsze świetnie się sprawdza. Do tego nadaje delikatności i zwiewności.


Róż jest zbyt słodki? To może szarości. Od kilku ślubnych sezonów szary pojawia się w ślubnych realizacjach coraz częściej i wygląda na to, że w 2014 roku będzie jednym z głównych wyborów kolorystycznych. Z szarością można wiele, daje ogromne możliwości kombinacji kolorystycznych i jest zawsze elegancka.

Od szarości niedaleko do kolorów najbardziej neutralnych i naturalnych – cielistego, off white, ecru, beżu. One nigdy nie przestają być „trendy”.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0Przez dwa miesiące byłam streamerką gier. Oto, czego się nauczyłam
JANDA 0 0Kremy z kolagenem: nie bierz pierwszego lepszego. To skomplikowany składnik
dadHERO 0 0Prawie półtora miliona złotych na polską planszówkę. Skąd ten sukces gry "Beyond Humanity:Colonies"?
0 0Polskiej szkole przydaliby się tacy nauczyciele. "Stowarzyszenie Umarłych Poetów" w teatrze
WYWIAD 0 0Dlaczego faceci nie chcą seksu. Seksuolożka wylicza powody i radzi, jak to zmienić
0 0Słynna fabryka ogłasza zwolnienia grupowe. Miśnieńska porcelana walczy o przetrwanie