O autorze
Z zamiłowania wielbicielka pięknych wnętrz, oryginalnych mebli oraz polskiej sztuki. Pomysłodawczyni i właścicielka warszawskiego sklepu meblowego Le Pukka Concept Store. Prowadząca program telewizyjny "Projekt Balkon" w HGTV. Specjalistka w dziedzinie panujących trendów w aranżacji wnętrz oraz rynku mebli. Doradca dla osób urządzających mieszkania, ekspert w doborze najkorzystniejszych rozwiązań we wnętrzach, doboru kolorów, mebli i dodatków. Regularnie uczestniczy w najważniejszych imprezach branżowych w kraju i zagranicą oraz współpracuje z uznanymi architektami i dekoratorami wnętrz.

Na blogu w naTemat pojawią się różnorodne porady odnośnie urządzania wnętrz, nowości z rynku sztuki i designu zarówno polskiego jak i zagranicznego oraz najciekawsze realizacje wnętrz prywatnych
i komercyjnych.

Trendy we wnętrzach – beton, stal i drewno w domowej aranżacji

Wnętrze zaprojektowane przez pracownię architektoniczną Jacka Tryca
Wnętrze zaprojektowane przez pracownię architektoniczną Jacka Tryca Tryc.pl
Betonowe powierzchnie są nadal bardzo chętnie wykorzystywane we wnętrzach zarówno domowych jak i komercyjnych, w kawiarniach, restauracjach i biurach. Zobacz jak się prezentuje w jednym z warszawskich mieszkań.


Pomysł na aranżację domowej przestrzeni z takim surowym elementem jest bardzo wiele, a w zależności od gustu właścicieli mieszkania można ją zestawić z meblami w bardzo różnych stylach. Wszystko zależy od potrzeb i estetyki mieszkańców.

Dzisiaj prezentujemy jedną z realizacji współpracującego z nami biura architektonicznego Jacka Tryca (Tryc.pl). Głównym elementem przewodnim tego klimatycznego wnętrza jest wspomniany wcześniej beton oraz zimna stal, które zostały ocieplone meblami z elementami drewnianymi.

Lekkie, nowoczesne krzesła z przezroczystego tworzywa sztucznego nadają lekkości w konfrontacji z drewnianym stołem w jadalni. Kuchnia z kolei urządzona została w ciepłych odcieniach drewna i bieli, która przełamuje industrialną nutę widocznego z niej salonu.

Elementem spajającym dizajn całego mieszkanie są drewniane elementy wykończenia, które występują w każdym pokoju oraz w łazience, zasłony z miękkiego, ciężkiego materiału oraz liczne, pomysłowe gadżety i dodatki.


Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
Człowiek Dudy w KRS nie wytrzymał po pytaniu dziennikarza. [b]"Co to pana obchodzi, gdzie ja byłem?"[/b]

Człowiek Dudy w KRS nie wytrzymał po pytaniu dziennikarza. "Co to pana obchodzi, gdzie ja byłem?"

Wiadomo, co z pensją pierwszej damy. [b]Prezydentowa Duda wyraziła życzenie

Wiadomo, co z pensją pierwszej damy. Prezydentowa Duda wyraziła życzenie

"Ludzie homoseksualni w przemowach pracowników Pańskiej organizacji są odczłowieczani, dehumanizowani, pozbawiani twarzy i uczuć. Przypisywane są nam nie tylko zbrodnicze intencje, również naszemu życiu odbierana jest jego pełnowartościowość i godność".