O autorze
Tej wojennej nocy, z 23/24 grudnia, matka piekła pierniki, a wszyscy siedzieli w schronie. Urodziłam się w domu, podobno w czepku. Miałam mieć na imię Wiktoria, na cześć ciotki Wikty. Wtedy w moje życie wkroczyła historia. Nad Wartą obowiązywała lista słowiańskich imion, jakie polskim dzieciom nadawał wuj Adolf, żeby je łatwo odróżnić. Mogłabym mieć na imię nawet Helga, gdyby mój ojciec, urodzony i wychowany w Berlinie, został „rajsdojczem”. Jednak propozycję odrzucił, odesłano go więc do kopania rowów, a ja dostałam na chrzcie imiona: Bogumiła Kazimiera. Moją matką chrzestną była pani Stylo, co oznacza pióro, pewnie dlatego zostałam pisarką. Gdy nastąpiła zmiana ustroju na socjalistyczny, moi rodzice, przedwojenni burżuje, przechrzcili mnie na Krystynę. Wiktoria zbyt się wyróżniała. Byłam mała gdy umarł Stalin. Narysowałam jego portret z fotografii, miał rumieńce i uśmiechał się pod wąsem. U dołu napis: „Żegnaj drogi nasz, kochany”. Ojciec powiedział wtedy: „Zdechł pies!” i upił się z kolegą. Z radości. Nie mogłam pojąć, jak to możliwe, przecież Stalin tak kochał dzieci! Wtedy tata opowiedział mi o Katyniu. Mieszało mi się w głowie. Co innego w domu, w kościele, a co innego w szkole. Chodziłam na katechizm, chciałam zostać zakonnicą, a potem świętą. Aż pewnego dnia zadałam księdzu pytanie, jak to było z Adamem i Ewą. Mieli dzieci, a ich dzieci miały dzieci ze sobą, czy to nie grzech? Ksiądz kazał mi przyjść z matką. Powiedział, że trzeba uważać na dziecko, które zadaje takie pytania. Takie były początki, a potem było jeszcze ciekawiej.

Idźcie z blogiem. Czarny marsz oraz chór wujków i ciotek

W środowiskach chroniących życie poczęte od plemnika (to wujowie i ciotki wprowadzą za chwilę, bo czemu nie?) zapanowało wzmożenie, gdy usłyszeli o planowanych czarnych marszach. Kobiety protestują przeciwko ochronie życia zygoty, kosztem ich życia i zdrowia?Nie pozwolimy zakrzyknął Chór Wujków i Ciotek podniecony okrutnie karaniem kobiet, może tortury się wprowadzi, żeby zbrodnię aborcji wyznały? Orgazmu wręcz doznają, jak nie przymierzając, Inkwizytorzy podczas torturowania i palenia czarownic. Bo jakże to tak? Zarodkiem i zygotą czule można się opiekować, gadać o tym bez umiaru i logiki, nic to nie kosztuje.

Dziecię poczęte i urodzone z felerem to już inna sprawa, sama chciała, niech się męczy przez całe życie, nas to nie rusza. Protesty Białe zapowiadają. Wypowiada się też Pro Life. Tyle się gada o polskojęzycznych gazetach i mediach, a ci „prolajfiści” to prawdziwi Polacy, choć po angielsku się nazywają? A kto finansuje te ich wygadane kobiety, co po telewizjach latają? Można by tak spytać, jak pytają pisiory, gdy mówi się o ich wrogach. My nie spytamy, bo nie jesteśmy tacy. Jest wolność, gadajcie sobie co chcecie, ale wara od naszych praw.

Chór Wujków oraz Ciotek ma rzecz jasna swoich członków. Należy do nich, oczywista oczywistość, wuj poseł Biała Pięta.

Chór Wujków recytuje nowe przykazania:

• Będziesz rodzić, nie będziesz wiedziała co cię czeka, bo badań prenatalnych ci zabronimy! Pigułkę „po” wycofamy.

• Będziesz rodzić, gdybyś umrzeć miała!

• Gdy choroba ci zagrozi będziesz rodzić!

• Dziecko bez mózgu będziesz rodzić!

• Masz 12 lat i zaszłaś? Też urodzisz!

• Zgwałcą cię zbiorowo będziesz rodzić!

• Jak masz 12 lat i tatuś, wujek, czy braciszek cię posunął, będziesz rodzić!

• Będziesz rodzić, bo my tak chcemy, a Bóg chce tego co my chcemy.

• Aborcji dokonasz, więzieniem cię ukarzemy, i twojego lekarza, i twojego faceta, i twoją matkę i siostrę i brata, i psa twojego i twojego kota i każdego kto wiedział a nie powiedział!

Ślinią się wujkowie pedofile na myśl o dwunastolatce, zbiorowego orgazmu doznają na myśl o gwałcie zbiorowym. Miejsc w więzieniach zabraknie? Mamy przecież w ręku sądy i ważnych urzędników. Wypuści się gwałcicieli! Trochę się chłopcy zabawili i za to siedzą? Platforma ich posadziła? To trzeba błąd PO naprawić, wypuścić. Zrobi się dużo miejsca dla kobiet i ich obrońców, jeszcze dla ludzi z KOD-u zostanie. A wypuszczonych bandziorków wykorzysta się w Obronie Terytorialnej Państwa PiS.
C.B.D.O.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0Wojciechowska naściemniała o solo ślubach? Youtuberka z Korei mówi o bzdurach w programie
0 0Wygrani pokłócili się o dom i auto. Oto jak "Czar Par" zniknął z telewizji w atmosferze skandalu

POLECAMY

0 0Egzamin z konstytucji, testy psychiatryczne. Bez tego nie pozwólmy startować w wyborach
0 0Po co PiS licencje dla dziennikarzy? Swoich nagrodzić, resztę ukarać
0 0"Wszystko dzięki ministrowi". Kiedyś głosowali na PO, teraz wolą PiS
0 0Test przedsiębiorcy nie zdał egzaminu. Fiskus potwierdza ważną deklarację
0 0W trzy lata schudł 50 kg. Kamiński: Polityk PiS współczuł żonie z powodu mojego rychłego odejścia

NIE TYLKO POLITYKA

WYWIAD 0 0W Sejmie się jej boją. Justyna Dobrosz-Oracz szczerze o "pościgach" za politykami
WYBORY2019 0 0Pierwszy sondaż prezydencki z Kidawą-Błońską! Zaskakujący wynik