O autorze
MACIEJ LEPIATO - ur. 18 sierpnia 1988r. w Poznaniu. Skoczek wzwyż. Rekordzista świata, mistrz paraolimpijski, mistrz świata, wielokrotny medalista mistrzostw Polski. Uprawia sport od czasów gimnazjum. Pierwsze sukcesy odnosił w Gorzowskim Związku Niepełnosprawnych „Start”. Ma na swoim koncie już wiele zwycięstw, ale za najważniejsze uważa zdobycie złotego medalu na Paraolimpiadzie w Londynie w 2012 roku. Systematyczny, zmotywowany i wierzący w swoje możliwości, ciężko trenuje na przyszłe sukcesy. Obecnie największym marzeniem sportowca jest udział w Igrzyskach Olimpijskich w 2016 r. w Rio de Janeiro.

Niezwykły kalendarz. Popieram!

kalendarz PARAolimpijczycy - Justyna Kasprzycka i Maceiej Lepiato, stypendysta Renault Handisport Team fot. F11 - Pracownia / [url=http://f11.art.pl/para.olimpijczycy.html]f11.art.pl[/url]
kalendarz PARAolimpijczycy - Justyna Kasprzycka i Maceiej Lepiato, stypendysta Renault Handisport Team fot. F11 - Pracownia / f11.art.pl
Niedawno miałem przyjemność wziąć udział w sesji do kalendarza PARAolimpijczycy, którego ideą jest znoszenie granic między sportem osób pełno- i niepełnosprawnych oraz przybliżenie sylwetek sportowców.Na każdym zdjęciu w tym kalendarzu wystąpi potencjalny olimpijczyk i paraolimpijczyk na igrzyska w Rio de Janeiro z tej samej konkurencji. I tak ja miałem przyjemność pozować z Justyną Kasprzycką, niezwykle utalentowaną i sympatyczną zawodniczką z Wrocławia, wielokrotną medalistką mistrzostw polski. Mimo iż zdecydowanie pewniej czuję się na stadionie niż przed obiektywem, wspaniała atmosfera sprawiła, że było to dla mnie bardzo ciekawe i miłe doświadczenie.

Sesja odbyła się na sali crossfitowej, wystąpiliśmy w ubiorze typu glamour. Swoją drogą ciekawe połączenie - siłownia i garnitur. Na efekty końcowe trzeba poczekać do przyszłego roku, ale już teraz zżera mnie ciekawość jak to wszystko wyjdzie. Jest to również wspaniała promocja sportu paraolimpijskiego, a tej przed przyszłorocznymi igrzyskami nigdy za wiele.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
O TYM SIĘ MÓWI 0 0To na niego "przypadkiem" miało zagłosować 27 tys. osób. Oto największa afera w wyborach do Senatu
OPINIA 0 0Hej wy, w PiS i TVP! Jesteście ostatnimi, którzy mogą się oburzać na plotki o synu Szydło
0 0Podstawowy argument antyszczepionkowców obalony! Prawnik wyjaśnia najprościej, jak się da
0 0Wypijają 18 l mleka na śniadanie. Liczba porodów 44-latki zadziwia, a wkrótce kolejny

DZIEJE SIĘ

0 0"Gwarantuję, że idę do Sejmu". To on miał oddać mandat Piotrowiczowi
0 0Piotrowicz jednak nie trafi do Sejmu! PiS ucina spekulacje

POZNAJ DADHERO.PL

0 0Netflix grozi palcem – ta zapowiedź może oznaczać zmianę zasad na jakich korzystasz z serwisu
DADHERO.PL 0 0"Nie jestem Tonym Hawkiem..." Adam Malita, pionier deskorolki w Polsce, o sporcie i ojcostwie
0 0"World of Fire" z Wichłacz i Kotem. Serial BBC pokazuje wojenny koszmar nie tylko Polaków
WYWIAD 0 0Mierzy 122 cm i znacie ją z "Mam talent". Opowiada, dlaczego w "Na Wspólnej" nie ma niskorosłych