O autorze
MACIEJ LEPIATO - ur. 18 sierpnia 1988r. w Poznaniu. Skoczek wzwyż. Rekordzista świata, mistrz paraolimpijski, mistrz świata, wielokrotny medalista mistrzostw Polski. Uprawia sport od czasów gimnazjum. Pierwsze sukcesy odnosił w Gorzowskim Związku Niepełnosprawnych „Start”. Ma na swoim koncie już wiele zwycięstw, ale za najważniejsze uważa zdobycie złotego medalu na Paraolimpiadzie w Londynie w 2012 roku. Systematyczny, zmotywowany i wierzący w swoje możliwości, ciężko trenuje na przyszłe sukcesy. Obecnie największym marzeniem sportowca jest udział w Igrzyskach Olimpijskich w 2016 r. w Rio de Janeiro.

Filip

Maciej Lepiato, stypendysta Renault Handisport Team z partnerką Dominką


Rok 2016 będzie dla mnie niezwykły. Już teraz wiem to na 100 proc. Po pierwsze w marcu na świat przyjdzie mój syn Filip. Po drugie to rok igrzysk w Rio de Janeiro. Do bycia rodzicem chyba nie da się do końca przygotować, chociaż próbujemy. Wspólnie z moją dziewczyną Dominiką staramy się też tak zaplanować przyszły rok, abyśmy mogli spędzać razem jak najwięcej czasu bez szkody dla treningów.

Planujemy jeździć razem na zgrupowania. Gdy poprosiłem Dominikę o komentarz do tego wpisu i odpowiedź na pytanie jak to jest tworzyć związek ze sportowcem, powiedziała tylko, że jesteśmy ze sobą już 5 lat i wiedziała z kim się wiąże. Jest po prostu bardzo dzielna.

Natomiast do igrzysk można się przygotować i właściwie już od teraz cały mój kalendarz i plan treningowy jest ustawiony na wrzesień 2016.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
Zaskoczenie po klęsce Szydło. [b]Kaczyński o tym, że Merkel zadzwoniła z przeprosinami[/b]
O TYM SIĘ MÓWI

Zaskoczenie po klęsce Szydło. Kaczyński o tym, że Merkel zadzwoniła z przeprosinami

"Ludzie homoseksualni w przemowach pracowników Pańskiej organizacji są odczłowieczani, dehumanizowani, pozbawiani twarzy i uczuć. Przypisywane są nam nie tylko zbrodnicze intencje, również naszemu życiu odbierana jest jego pełnowartościowość i godność".

Oficjalnie: PSL podjęło ostateczną decyzję ws. wyborów. [b]Gorzkie słowa Kosiniaka-Kamysza[/b]
DZIEJE SIĘ

Oficjalnie: PSL podjęło ostateczną decyzję ws. wyborów. Gorzkie słowa Kosiniaka-Kamysza