O autorze
Autor pierwszego w Polsce bloga o tematyce Bitcoin i cyfrowych walut - Satoshi.pl. Absolwent Finansów i Rachunkowości na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Organizator pierwszych w Polsce konferencji dotyczących Social Lending w latach 2011 i 2012 oraz Bitcoin i Blockchain w roku 2013. Prowadzi własne badania nad rozwojem cyfrowych walut i systemów płatniczych. Organizator comiesięcznych spotkań poświęconych tej tematyce. Współtwórca systemu AML/KYC - Coinfirm.io

Steemit – platforma która pozwala zarabiać za dodawanie treści i linków osiągnęła kapitalizację 200 MLN USD

steemit.com
Steemit.com to portal o funkcjach i założeniach znanych z Redddit oraz z Wykopu. Z jedną istotną różnicą. Za dodawanie treści, głosowanie i komentowanie otrzymuje się prawdziwe pieniądze. Są one wypłacane pod postacią SteemPower oraz SteemDollars a te zamienne są na Bitcoiny oraz dolary amerykańskie.Z okazji Święta Niepodległości Stanów Zjednoczonych – 4 lipca 2016 twórcy tej zdecentralizowanej platformy wypłacili skumulowane zyski użytkowników na łączną kwotę ponad 1,3 miliona dolarów czyli ponad 4 miliony złotych!

cryptocoinsnews.com/blockchain-steemit-1-3-million/Obecnie kapitalizacja rynkowa projektu przekracza 200 milionów dolarów zaś jednostkowa cena za 1 Steem oscyluje w granicach 2.3 – 2.5 USD.

http://coinmarketcap.com/currencies/steem/

Z pewnością wszyscy znamy osoby które dodają, produkują, nagrywają i tworzą ciekawe treści – video, grafiki, komiksy, książki, wiersze, opowiadania, gry i zdjęcia – w szczególności kotów które są ulubieńcami internetu. A wielu z nas samemu je dodaje – oczekując jak największej ilości polubień, szerów i retłitów. Czyż nie będziemy klikać jeszcze chętniej gdy za każdą akcję popłyną do nas realne dolary i złotówki?

Standardowo: nie namawiam nie zachęcam do zakupu. Ten wpis to nie jest rekomendacja inwestycyjna. Warto mieć – na próbę kilka sztuk aby wiedzieć jak to wszystko działa i funkcjonuje.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...