O autorze
Magdalena Piotrowska absolwentka Uniwersytetu Szczecińskiego, studiowała m.in. w Business School of Administration w Rydze oraz na Uniwersytecie Jagiellońskim.

Obecnie Marketing Manager w firmie ZIBI S.A. zarządza działem marketingu Departamentu Elektroniki i Muzyki.
Odpowiedzialna na rynku za rozwój takich marek jak: Casio, Vector, Hagstrom, Tanglewood, Mapex i inne. Od stycznia 2014 odpowiada również za rozwój luksusowej marki pianin i fortepianów Steinway & Sons.

Ekspert i publicysta znanego przewodnika po marketingu MARKETER +
Zasłynęła akcją "gitara dla Cezika", tym samym w zaledwie kilka dni stała się jednym z bardziej szalonych marketingowców w Polsce.

Na naszym blogu pisze o swojej dzisiejszej, bezwarunkowej pasji do biegania i dawnej niechęci...

O motywacji

Ten wpis chciałabym zadedykować kobietom, natchnął mnie do tego wczorajszy sms od mojej przyjaciółki, która ciężko przechodzi rozstanie ze swoim chłopakiem.My kobiety, zawsze potrzebujemy wparcia w przyjaciółce, lubimy przegadać temat na 100 sposobów.

Moje koleżanki też niczym nie różnią się od was, ode mnie, jesteśmy przecież generalnie bardzo podobno pod tym względem. Zwykle rozmawiałyśmy, analizowałyśmy, a wczoraj pisze do mnie mniej więcej tak: „było mi bardzo ciężko po tym czego się dowiedziałam, ale poszłam biegać i endorfiny robią swoje :)" ona już też to wie.

Każda z nas będzie miała inną motywację, ja zaczęłam biegać, żeby rozładować stres, potem okazało się, że wpływa to cudownie na moje zdrowie, a że o figurze nie wspomnę. Nagle stałam się ambasadorką zdrowego odżywiania i czuje się z tym cudownie. Wiem, że udało się, bo po raz pierwszy w życiu wykazałam się cierpliwością, po raz pierwszy w życiu nie chciałam mieć wszystkiego na „tu i teraz”, nie myślałam o wynikach, po prostu robiłam kolejne małe kroczki bez oczekiwań.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...