O autorze
Marcin Najman. W boksie zawodowym stoczył 17 walk z czego 13 wygrał (w tym 9 przed czasem) . W 2008 roku był pretendentem do tytułu Międzynarodowego Mistrza Polski Kategorii ciężkiej.
Bral udział w najgłośniejszych walkach mma w naszym kraju, miedzy innymi z Mariuszem Pudzianowskim. W formule mma nie odniósł jednak sukcesu. Przez lata był jednym z najbliższych przyjaciół Jerzego Kuleja. Skończył Liceum Muzyczne oraz Akademie pedagogiczna na wydziale Wychowanie Artystyczne. Choc do obrony pracy magisterskiej nie przystąpił. Słynie z ciętego języka i bezkompromisowości, co przysparza mu wielu antagonistów. Jest publicystą sportowym w telewizji Orange Sport gdzie w raz z aktorem Jackiem Lenartowiczem prowadzi program Fun Raport.

Gołota - Saleta. Komandos nie przegra z harcerzem

W walce Gołoty i Salety opcje są tylko dwie: albo wygra Gołota, albo Gołota… wygra przed czasem! Jeżeli KO, to nie powinno nastąpić to później niż do końca drugiej rundy. A jeżeli na punkty to… To właściwie niemożliwe. Harcerz nie może przecież powalić zawodowego komandosaJuż w sobotę kibiców sportów walki czekają wielkie emocje. Co do tego nie ma wątpliwości. W mojej ocenie harcerz nie może powalić zawodowego komandosa. Pozostaje więc tylko jedno pytanie: jak Andrzej Gołota pobije Saletę? Opcje są dwie, jak to w boksie: albo wygra Gołota, albo Gołota… wygra przed czasem! Jeżeli KO, to nie powinno nastąpić to później niż do końca drugiej rundy. A jeżeli na punkty to… To właściwie niemożliwe.

Andrzej podczas treningów zbudował świetną formę. Miałem okazję w kilku z nich uczestniczyć. Końcowa faza pokazała mi, że dalej drzemią w nim pokłady do ringowego wykorzystania. Jest szybki, silny i waży tyle, ile za najlepszych czasów – 108 kg. Dodatkowym orężem jest legendarny już trener Andrzej Gmitruk, który stanie w narożniku Andrzeja. To duet, który gdyby spotkał się wcześniej, doprowadziłby do mistrzostwa świata wagi ciężkiej. A tak Gołota mistrzostwo zdobył, ale nie został ukoronowany – nikt chyba nie ma wątpliwości, że w walkach z Byrdem i Ruizem Polak był lepszy.

A Saleta? Wolny, zmęczony i przerośnięty. Każdy wie, o co chodzi… Wydaje mi się, że Saleta swój cel osiągnął – doprowadził do tej walki. Teraz ciężko będzie mu się zmobilizować. Zresztą, brak ochoty do boksowania Przemek pokazywał we wszystkich swoich ostatnich walkach, także w tych ze mną. A więc jak wypadnie?


Mam nadzieję, że lepiej niż w pierwszej walce ze mną. Poważnie: wtedy naprawdę z ciekawego show zrobiłoby się niesmaczne widowisko, gdzie komandos będzie znęcał się nad harcerzem. A biorąc pod uwagę, że walkę będą oglądać pewnie także prawdziwi harcerze, lepiej, żeby udało się tego uniknąć.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
WYWIAD 0 0"Byłam przed 30, a nie chciało mi się żyć". Patrycja schudła 50 kg, pokonała hashimoto i depresję
MamaDu 0 0"Cesarskie cięcie powoduje problemy dziecka w dorosłości". Wywiad z prof. Ewą Helwich
DADHERO.PL 0 0Nie wiesz jak? Nie przejmuj się, nie ty jeden. Oto nasze rady, jak mądrze wychowywać syna
SAP 0 0Od personalizacji adidasów do zatrzymania powodzi. Oto jak transformacja cyfrowa zmienia nasze życie
#GRZEJE 0 010 godzin czekał na żonę, która poszła do dentysty. Musiała interweniować Straż Miejska
POLECAMY 0 0Jak mu tak wróżka powie, to zwolni pół firmy. Po 15 latach ujawnia kulisy pracy wróżenia w telewizji
MamaDu 0 0"Moja córka żyła 70 minut". Gest mamy po śmierci dziecka poruszył ludzi na całym świecie
POLECAMY 0 0Nie zawsze musisz być wśród ludzi. Te rzeczy powinieneś zrobić sam przynajmniej raz w życiu
0 0Technika sprzed 5 tys. lat pomoże ci popełnić mniej błędów. Mnisi mieli rację
dad:HERO 0 0Polecamy pięć hitów z Nefliksa i HBO Go do obejrzenia z dziećmi w ten weekend
0 0Wybrano najlepsze seriale dekady. O połowie pewnie nawet nie słyszałeś!