O autorze
Marcin Najman. W boksie zawodowym stoczył 17 walk z czego 13 wygrał (w tym 9 przed czasem) . W 2008 roku był pretendentem do tytułu Międzynarodowego Mistrza Polski Kategorii ciężkiej.
Bral udział w najgłośniejszych walkach mma w naszym kraju, miedzy innymi z Mariuszem Pudzianowskim. W formule mma nie odniósł jednak sukcesu. Przez lata był jednym z najbliższych przyjaciół Jerzego Kuleja. Skończył Liceum Muzyczne oraz Akademie pedagogiczna na wydziale Wychowanie Artystyczne. Choc do obrony pracy magisterskiej nie przystąpił. Słynie z ciętego języka i bezkompromisowości, co przysparza mu wielu antagonistów. Jest publicystą sportowym w telewizji Orange Sport gdzie w raz z aktorem Jackiem Lenartowiczem prowadzi program Fun Raport.

Wojewódzki to zero

Kiedy kilka dni temu zadzwonił do mnie dziennikarz z popularnej codziennej gazety, prosząc o komentarz dotyczący Kuby Wojewódzkiego, a raczej jego " konfliktu" z Tomaszem Lisem... Myślałem, że ktoś mnie wkręca.


Jak można obrazić się na kolegę, bo zamieścił na okładce zdjęcie, na którym sam zainteresowany wyszedł poniżej swoich oczekiwań? Okazuje się, że jest to możliwe, gdy się jest "królem Tvn-u" i bez stylisty włosów nie rusza się z domu.

Zawsze zastanawiało mnie, dlaczego facet po pięćdziesiątce, wydawałoby się dowcipny, nie potrafi znaleźć sobie żony, nie mówiąc już o potomstwie. Odpowiedz jest prosta , farbując włosy czy też zakrywających łysinę, człowiek bardziej męski się nie staje. Kłótnia z kolegą o wygląd na zdjęciu, też raczej na powagę nie zasługuje.

Myślę, że gdyby przestał na siłę się upiększać oraz przestrzał stroić fochy - bo źle wyszedł na zdjęciu, w końcu jakaś kobieta zauważyłaby w nim faceta i w końcu może i on, Kuba Wojewódzki, mógłby poczuć się jak prawdziwy facet.

Jednak problem Wojewódzkiego okazuje się być dużo poważniejszy i nie jest nim wyłącznie zniewieściałość.

Podżegał niegdyś znajomego na wizji , by włożył Polską Flagę w odchody, a to już mówiąc wprost skur....synstwo, gdyż ignorancją nie można tego nazwać w kontekście milionów ludzi , którzy oddali życie za swoja Ojczyznę.

Natomiast żarty typu "Wszyscy jesteśmy Mariuszami" w kontekście czterokrotnego zabójcy dzieci, Mariusza Trynkiewicza, powodują , że z "Króla TVN-u" stał się Wojewódzki w najlepszym wypadku "Żulem z TVN-u" , choć dla mnie jest po prostu ZEREM, które nie wie, że chamstwo to nie wiedza, a peruka to nie męskość.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
POLECAMY 0 0Polacy sprzątają Himalaje. Andrzej Bargiel wziął worki i poszedł na lodowiec. "Ilość śmieci szokuje"
MOTO 0 0Skoda Kodiaq, Karoq, Kamiq. Nazwy podobne, ale auta różne. Najlepiej wyjaśnia to… Krystyna Czubówna
Fundacja Citi Handlowy 0 0Organizacje pozarządowe otrzymały wsparcie. Pomoc ma trafić do m.in. migrantów
ASZdziennikMotorola 0 07 pomysłów na wieczór, które są tak fajne, że aż szkoda ich nie wrzucić na Insta
0 0Możesz się pozbyć boomboxa. Ten niezniszczalny głośnik stanie się sercem każdej imprezy
0 0Przebranie Tosi na szkolny konkurs na ustach wielu Polaków. Zareagowała sama Tokarczuk
FELIETON LIBERSKIEGO 0 0Co po Tusku? Jeśli opozycja nie wyłoni jednego kandydata, przegra po raz kolejny
0 0Orędzie Dudy jak z kampanii. Cytował Morawieckiego i.... naprawił gafę Macierewicza
dad:HERO 0 0"Trzeba mieć do kogo wracać..." płk Kruczyński z GROM o tym, jak być komandosem i ojcem
0 0Czy kobiecy sutek zgorszył Moneta? Wyprosili matkę, teraz się tłumaczą