O autorze
Rynki branżowe i zagraniczne

Nowości i premiery na Targach Techniki Pakowania Warsaw Pack 2016.

Ptak Warsaw Expo Ptak Warsaw Expo
Już za 2 tygodnie, w dniach 8-10 marca 2016 będzie można zapoznać się z najnowszymi rozwiązaniami w zakresie pakowania produktów na Targach Techniki Pakowania i Opakowań Warsaw Pack 2016 w hali F Ptak Warsaw Expo w podwarszawskim Nadarzynie.
Targi Warsaw Pack 2016 to premierowa edycja targów dedykowanych technice pakowania i opakowaniom. W targach weźmie udział ponad 100 wystawców z Polski, Ukrainy, Szwajcarii i Niemiec.

Podczas targów odbędzie się kilkadziesiąt warsztatów branżowych o szerokiej tematyce od bezpiecznego pakowania towarów do kontenerów w transporcie morskim po nowoczesne metody pakowania świeżej żywności.

Jedną z atrakcji będzie akcja "Rozdajemy 10 000 skrzynek do pieczarek i owoców", która odbędzie się trzeciego dnia targów, 10 marca 2016.


Podczas targów zostaną zaprezentowane nowości produktowe oraz kilka polskich premier.

Roboty ABB

Na Targach Warsaw Pack 2016 firma ABB Polska zaprezentuje roboty do pakowania i paletyzacji, w tym gotową do zainstalowania maszynę do superszybkiego pakowania RacerPack. Jedną z atrakcji dostępną na stoisku firmy ABB będą okulary Oculus, dzięki którym możliwe jest poznanie środowiska do programowania robotów ABB RobotStudio w 3D.
Każdy odwiedzający stanowisko ABB będzie miał również możliwość obejrzenia najszybszego robota paletyzującego na świecie w akcji – IRB 460. Zdecydowaną gwiazdą spotkania będzie jednak jedna z nowości produktowych w portfolio firmy – dwuramienny robot współpracujący YuMi.

Spragnionych odwiedzających Targi Warsaw Pack 2016 obsłuży robot IRB 120 na stanowisku FlexBeer, który z gracją będzie serwował napoje. FlexBeer to oczywiście dzieło znakomitego zespołu ABB.Sterowane laserowo wózki widłowe LGV Skilled

Firma Fenix Systems zaprezentuje sterowane laserowo wózki widłowe LGV Skilled.Sterowane laserowo wózki widłowe Skilled LGV stanowią idealne rozwiązanie w zakresie pełnej automatyzacji linii produkcyjnej i obsługi magazynu również wysokiego składowania. Nie wymagają dodatkowych systemów szyn lub pętli indukcyjnych instalowanych w podłodze. LGV dostosowane są do indywidualnych aplikacji w zakładzie produkcyjnym. Dostarczane wraz niezbędnym oprogramowaniem. Umożliwiają zarządzanie magazynem oraz automatyczne ładowanie palet na ciężarówki (ATL). Spełniają wszystkie normy bezpieczeństwa.

Poza wózkami LGV Skilled firma Fenix Systems zaprezentuje szeroką gamę maszyn do pakowania i urządzeń pomocniczych wspierających pełną automatyzację linii pakującej.Polski rynek atrakcyjny dla zagranicznych producentów

Podczas targów swoją ofertę produktową zaprezentuje UKRPLASTIC GROUP - największy w Europie Wschodniej producent elastycznych materiałów opakowaniowych dla przemysłu spożywczego, kosmetycznego, farmaceutycznego i innych branż. Firma dostarcza elastyczne materiały opakowaniowe i opakowania odbiorcom z Rosji, Ukrainy, krajów WNP, Zachodniej, Środkowej i Wschodniej Europy oraz Południowej Afryki.
Szwajcarska firma Verpama AG zaprezentuje wraz ze swoim polskim dystrybutorem firmą AWMPak najnowsze rozwiązania w zakresie składania i klejenia kartonów.Opakowania metalowe, kartonowe i z tworzyw sztucznych

Pirlo Poland z austriackiej Grupy Pirlo to dostawca i producent opakowań metalowych przeznaczonych dla przemysłu, przetwórstwa spożywczego, kosmetyków i farmacji.Firma Technopol Group specjalizuje się w produkcji wysokiej klasy opakowań z tektury. Od początku swojej działalności firma podejmuje się trudnych i skomplikowanych zadań. W ofercie firmy znajdują się różnego rodzaju opakowania kartonowe, pudła tekturowe wykonywane za pomocą wykrojników, wyposażenie do kartonów – przekładki, wkładki oraz kratownice, a także tekturę warstwową.Kolejny wystawca Warsaw Pack 2016 firma Roboplast zajmuje się tworzeniem i produkcją wysokiej jakości opakowań termoformowanych z tworzyw sztucznych. Spółka rozpoczęła swoją działalność produkcyjną w maju 2013 roku. Zakład firmy powstał w Radomiu na terenie Tarnobrzeskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej EURO-PARK WISŁOSAN.Lacroix Opakowania zaprezentuje gamę opakowań z drewna przeznaczonych do wypieków, jak i do podgrzewania w piekarniku lub kuchence mikrofalowej.Maszyny i linie pakujące do zakładów produkcyjnych i magazynów logistycznych

Podczas Targów Warsaw Pack 2016 kilkunastu producentów i dystrybutorów zaprezentuje maszyny i linie do pakowania produktów w zakładach produkcyjnych, przetwórniach i magazynach logistycznych.

Jednym z wystawców Warsaw Pack 2016 jest firma Sorter. Firma powstała w 2010 roku w Radomiu, jako jedyny w Polsce oraz Europie Wschodniej producent maszyn i urządzeń do sortowania owoców i warzyw.Sorter dostarcza m.in. maszyny sortownicze, maszyny pakujące do owoców i warzyw, paletyzatory i urządzenia peryferyjne.Wystawca Warsaw Pack 2016 Gema Maćko Sp. j produkuje szeroką gamę owijarek do palet od najprostszych do w pełni automatycznych przystosowanych do pracy w liniach automatycznych.Firma Coffee Service zaprezentuje maszyny pakujące przeznaczone dla branży spożywczej.Podczas Targów Techniki Pakowania i Opakowań Warsaw Pack 2016 będzie można zapoznać się także z szeroką ofertą dotyczącą finansowania zakupu maszyn i urządzeń pakujących m.in. ze środków unijnych, uwarunkowaniami prawnymi dotyczącymi recyklingu opakowań w zakładach produkcyjnych, logistyką produktów niebezpiecznych i wieloma innymi zagadnieniami branży pakowania.

Więcej: Targi Warsaw Pack 2016
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
WYWIAD 0 0Wyślij kartkę do 5-letniej Natalki! Mama przekłada święta i prosi internet o pomoc
POLECAMY 0 0"Watchmen" to telewizyjne wydarzenie na miarę "Czarnobyla". Ale serial HBO wkurzył Amerykę
MamaDu 0 0Szkolne konkursy plastyczne to farsa. Psycholożka opisała jeden z nich i się zaczęło...
MOTO 0 0Skoda Kodiaq, Karoq, Kamiq. Nazwy podobne, ale auta różne. Najlepiej wyjaśnia to… Krystyna Czubówna
0 0O pracy w tym miejscu marzą tysiące. Właśnie ruszyła rekrutacja dla Polaków
0 0Możesz się pozbyć boomboxa. Ten niezniszczalny głośnik stanie się sercem każdej imprezy
0 0Przebranie Tosi na szkolny konkurs na ustach wielu Polaków. Zareagowała sama Tokarczuk
FELIETON LIBERSKIEGO 0 0Co po Tusku? Jeśli opozycja nie wyłoni jednego kandydata, przegra po raz kolejny
0 0"Niewykluczone, że będzie to Senat trudny". Tak Duda otworzył posiedzenie izby wyższej
0 0101 lat polskiej muzyki w 7 minut. Film uczniów z Dąbrowy Górniczej trzeba zobaczyć!
dad:HERO 0 0"Trzeba mieć do kogo wracać..." płk Kruczyński z GROM o tym, jak być komandosem i ojcem