O autorze
Jest właścicielem jednego z największych producentów płatków śniadaniowych w tej części Europy. Inwestycyjnie związany jest także z rynkiem nieruchomości i IT.
W związku z działalnością konsolidacyjną na polskim rynku żywności został w 2008 roku wyróżniony w rankingu Liderów Polskiego Biznesu miesięcznika Forbes.
Od 2009 roku V-ce Prezes Polskiej Rady Biznesu.
Marian Owerko urodził się w 1970 roku w Janowie Podlaskim. Absolwent Wydziału Handlu Zagranicznego Szkoły Głównej Handlowej.
Pasje – piłka nożna, tenis oraz narty.
Żonaty, ma syna i dwie córki.

20 lat minęło jak jeden dzień…

12 stycznia 2012 Bakalland obchodził swoje 20-lecie istnienia. Razem ze współpracownikami i przyjaciółmi zdecydowaliśmy się uczcić te wszystkie lata ciężkiej pracy.


W tym dniu w jednym z warszawskich hoteli przy wiecznie młodym zespole „Perfect” podróżowaliśmy po świecie bakalii i wspominaliśmy początki naszej drogi pełnej młodzieńczej aspiracji, która później przerodziła się w biznesową pasję.

Te 20 lat mojej pracy to dowód na to, że w Polsce da się otworzyć dobrze prosperującą firmę, prowadzić ją przez dwie dekady z tymi samymi wspólnikami, wykształcić wielu znakomitych managerów, tworzyć markę której synonimem jest wysoka jakość i mieć z tego wielką satysfakcję. Nie było łatwo, ale jeśli ma się w sobie biznesowe zacięcie, wielką wiarę w to co się robi, dużo wytrwałości, cierpliwości i samozaparcia a przede wszystkim zaplecze w postaci rodziny i wielu wspaniałych ludzi z którymi miałem przyjemność pracować przez te 20 lat to sukces prawie gwarantowany☺.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...