O autorze
Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego – specjalizacja – marketing polityczny oraz Wyższej Szkoły Komunikowania i Mediów Społecznych – specjalizacja – komunikowanie i media. Dodatkowo ukończona Europejska Akademia Dyplomacji – kierunek – służba zagraniczna. Weteran korporacji. Mąż nałogowej wolontariuszki :) i ojciec trójki dzieci. Kocham futbol, zarówno ten w gronie przyjaciół, a także znany z Camp Nou czy Old Trafford. Uważam, że koniecznie należy podnosić poziom debaty publicznej w Polsce i przede wszystkim działać dla dobra Wszystkich. To jest możliwe…

Teraz albo nigdy!!!

Nie przyjmuję przegranej, może z bólem remis. Smuda i jego piłkarze mają szansę zamknąć usta wszystkim krytykom i udowodnić, że przygotowania do Euro nie były fikcją. Prawdziwa weryfikacja możliwości tego zespołu nastąpi w meczu otwarcia, z drużyną, której znakiem firmowym jest żelazna defensywa i stałe fragmenty gry. Dzisiaj wiele rzeczy musi być wbrew logice...Nie ma sensu już pisać na temat tego dlaczego wygramy lub przegramy. Znamy miejsce polskiego futbolu w hierarchii europejskiej i z tego punktu widzenia jesteśmy tylko jednym z zespołów, który może sprawić niespodziankę.
Chcę wierzyć w faktyczne przygotowanie kadry wybranej przez Franza. To czy trener i jego sztab wykonali profesjonalnie swoją pracę dowiemy się ok. 20:00. Ogromna mobilizacja i dyspozycja dnia będzie kluczem do zwycięstwa. Dodatkowo i niestety przede wszystkim umiejętności piłkarskie poszczególnych graczy odpowiedzą, czy ranking FIFA ma przełożenie na jakość reprezentacji.
W 2006 r. nie brałem pod uwagę przegranej z Ekwadorem, niestety z Gelsenkirchen wracalem smutny :( w 2012 r. patrzę na klimat wokół Euro, nadzieje wypisane na twarzach ludzi i wiem, że tego nie można zabić. Dzisiaj wsród Przyjaciół chcę być szczęśliwy. Teraz albo nigdy!!!

P.S. Przepraszam, ale nie jestem w stanie napisać nic sensownego. Jestem naładowany emocjami :)

Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
O TYM SIĘ MÓWI 0 0Wojciechowska naściemniała o solo ślubach? Youtuberka z Korei mówi o bzdurach w programie
0 0Wygrani pokłócili się o dom i auto. Oto jak "Czar Par" zniknął z telewizji w atmosferze skandalu
0 0Egzamin z konstytucji, testy psychiatryczne. Bez tego nie pozwólmy startować w wyborach
0 0Po co PiS licencje dla dziennikarzy? Swoich nagrodzić, resztę ukarać
0 0"Wszystko dzięki ministrowi". Kiedyś głosowali na PO, teraz wolą PiS
0 0Test przedsiębiorcy nie zdał egzaminu. Fiskus potwierdza ważną deklarację
0 0W trzy lata schudł 50 kg. Kamiński: Polityk PiS współczuł żonie z powodu mojego rychłego odejścia

NIE TYLKO POLITYKA

WYWIAD 0 0W Sejmie się jej boją. Justyna Dobrosz-Oracz szczerze o "pościgach" za politykami
WYBORY2019 0 0Pierwszy sondaż prezydencki z Kidawą-Błońską! Zaskakujący wynik