O autorze
Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego – specjalizacja – marketing polityczny oraz Wyższej Szkoły Komunikowania i Mediów Społecznych – specjalizacja – komunikowanie i media. Dodatkowo ukończona Europejska Akademia Dyplomacji – kierunek – służba zagraniczna. Weteran korporacji. Mąż nałogowej wolontariuszki :) i ojciec trójki dzieci. Kocham futbol, zarówno ten w gronie przyjaciół, a także znany z Camp Nou czy Old Trafford. Uważam, że koniecznie należy podnosić poziom debaty publicznej w Polsce i przede wszystkim działać dla dobra Wszystkich. To jest możliwe…

Teraz albo nigdy!!!

Nie przyjmuję przegranej, może z bólem remis. Smuda i jego piłkarze mają szansę zamknąć usta wszystkim krytykom i udowodnić, że przygotowania do Euro nie były fikcją. Prawdziwa weryfikacja możliwości tego zespołu nastąpi w meczu otwarcia, z drużyną, której znakiem firmowym jest żelazna defensywa i stałe fragmenty gry. Dzisiaj wiele rzeczy musi być wbrew logice...Nie ma sensu już pisać na temat tego dlaczego wygramy lub przegramy. Znamy miejsce polskiego futbolu w hierarchii europejskiej i z tego punktu widzenia jesteśmy tylko jednym z zespołów, który może sprawić niespodziankę.
Chcę wierzyć w faktyczne przygotowanie kadry wybranej przez Franza. To czy trener i jego sztab wykonali profesjonalnie swoją pracę dowiemy się ok. 20:00. Ogromna mobilizacja i dyspozycja dnia będzie kluczem do zwycięstwa. Dodatkowo i niestety przede wszystkim umiejętności piłkarskie poszczególnych graczy odpowiedzą, czy ranking FIFA ma przełożenie na jakość reprezentacji.
W 2006 r. nie brałem pod uwagę przegranej z Ekwadorem, niestety z Gelsenkirchen wracalem smutny :( w 2012 r. patrzę na klimat wokół Euro, nadzieje wypisane na twarzach ludzi i wiem, że tego nie można zabić. Dzisiaj wsród Przyjaciół chcę być szczęśliwy. Teraz albo nigdy!!!

P.S. Przepraszam, ale nie jestem w stanie napisać nic sensownego. Jestem naładowany emocjami :)

Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0Węgrzy w Budapeszcie pokazali, co robić, by pokonać Orbana. Lekcja dla rywali PiS
0 0Trump ich zdradził, znaleźli nowego sojusznika. Oto skutki pierwszych dni tureckiej inwazji w Syrii
O TYM SIĘ MÓWI 0 0Nobel z ekonomii trafił w dobre ręce. Ci ludzie pomogli 5 milionom dzieci
0 0Miały być darmowe podręczniki, a nie ma ich wcale. Tak się zmusza rodziców do płacenia

NIE TYLKO POLITYKA

Sephora 0 0Udział w tym projekcie dużo nam dał". Współzałożycieli TOBO + MALA o programie dla kobiet
Rankomat 0 0Wyprawka dla niemowlaka. Co trzeba kupić i z jakim wydatkiem należy się liczyć?
OPINIA 0 0Koalicja wpadła w identyczną pułapkę, z jaką przez lata walczył PiS
FELIETON 0 0A może czas po prostu przestać płakać i w końcu zrozumieć, że właśnie taka jest Polska: PiS-owska