O autorze
Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego – specjalizacja – marketing polityczny oraz Wyższej Szkoły Komunikowania i Mediów Społecznych – specjalizacja – komunikowanie i media. Dodatkowo ukończona Europejska Akademia Dyplomacji – kierunek – służba zagraniczna. Weteran korporacji. Mąż nałogowej wolontariuszki :) i ojciec trójki dzieci. Kocham futbol, zarówno ten w gronie przyjaciół, a także znany z Camp Nou czy Old Trafford. Uważam, że koniecznie należy podnosić poziom debaty publicznej w Polsce i przede wszystkim działać dla dobra Wszystkich. To jest możliwe…

Barca - Bayern: mission impossible

fcbarcelona.cat
W dzisiejszym półfinale zmierzą się zespoły, z których jeden walczy o honor i potwierdzenie słuszności swojej filozofii futbolu. Drugi natomiast ma dopełnić formalności i osiągnąć wymarzony finał. Cudów w Barcelonie nie będzie...Z pewnością Messi i reszta gdzieś w środku wierzą, że wreszcie zagrają wielki mecz w sezonie 2012/2013 (nie liczę drugiego spotkania z Milanem). Duma i wiara nie wystarczą do awansu, również tuzin goli Messiasza przeciwko niemieckim klubom nie sprawią, że wszystko będzie wpadać.To jest mission impossible.

Po kapitalnej grze w lidze, szczególnie w pierwszej części sezonu Barca uciekła Realowi i za moment sięgnie po mistrzostwo Hiszpanii. Niestety w Europie nie było tak łatwo i problemy "Dumy Katalonii" było widać w Mediolanie, a Bawarczycy zupełnie obnażyli słabe punkty zespołu Vilanovy. Wiemy, że obrona wymaga poważnych wzmocnień, a w grze ofensywnej brakuje alternatywy dla Leo typu Ibrahimovic.

Trudno oczekiwać, aby niezwykle silny piłkarsko i mentalnie Bayern mógł wypuścić z rąk nagrodę jaką jest Wembley. Tak, jak w przypadku BvB nie sądzę, że nagle stracą ciąg i dadzą się wysoko pokonać Barcelonie. Dominacja będzie po stronie Katalończyków, tylko nie będzie to miało przełożenia w najważniejszej statystyce czyli bramkach. Zaliczka z Monachium jest ogromna.


Chciałbym jedynie, aby mój kochany klub pożegnał się z LM w swoim dobrym stylu i powtórzę kolejny raz zmodyfikował kilka elementów np. w kwestii polityki personalnej i przystąpił do podboju Europy w sezonie 2013/2014.

Dumny, ale racjonalnie myślący oglądam dzisiaj moją Barcelonę.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
O TYM SIĘ MÓWI 0 0Wojciechowska naściemniała o solo ślubach? Youtuberka z Korei mówi o bzdurach w programie
0 0Wygrani pokłócili się o dom i auto. Oto jak "Czar Par" zniknął z telewizji w atmosferze skandalu
0 0Egzamin z konstytucji, testy psychiatryczne. Bez tego nie pozwólmy startować w wyborach
0 0Po co PiS licencje dla dziennikarzy? Swoich nagrodzić, resztę ukarać
0 0"Wszystko dzięki ministrowi". Kiedyś głosowali na PO, teraz wolą PiS
0 0Test przedsiębiorcy nie zdał egzaminu. Fiskus potwierdza ważną deklarację
0 0W trzy lata schudł 50 kg. Kamiński: Polityk PiS współczuł żonie z powodu mojego rychłego odejścia

NIE TYLKO POLITYKA

WYWIAD 0 0W Sejmie się jej boją. Justyna Dobrosz-Oracz szczerze o "pościgach" za politykami
WYBORY2019 0 0Pierwszy sondaż prezydencki z Kidawą-Błońską! Zaskakujący wynik