O autorze
Od dawna wiemy, że ludzie czasami mówią co innego niż w rzeczywistości myślą. Świadomie lub nieświadomie wypowiadają swoje opinie o sobie, produktach, usługach, innych ludziach… Naga prawda ujawnia opinie, sądy, preferencje oraz ich pewność, pokazuje, co myślą i co czują NAPRAWDĘ. Sięga tam, gdzie nie sięgają inni i wydobywa krystaliczną prawdę.
Blog wykorzystuje metodę iCODE™ opracowaną przez polską firmę NEUROHM, stosowaną w ponad 30 państwach na świecie.

Portret Polaka - wyniki

Jacy jesteśmy w łóżku, jacy w pracy, co z piciem i z naszą tolerancją – oto kolejna odsłona Nagiej Prawdy jaką ujawnia iCode™.


Większość z nas (84%) uważa się za niezłą partię w łóżku. Potrafimy mydlić oczy, bo indeks pewności opinii pokazuje, że nie 84% a 53% faktycznie jest dobra w te klocki. Dobrze, że przynajmniej nie mamy kompleksów ;)

Nie chcemy się przyznać do ciężkiej pracy. Aż 73% z nas, uznała swoją pracę za lekką i przyjemną, ale tylko 19% jest przekonana do swojej opinii. Czyżby ciężka praca hańbiła?! A może jednak jesteśmy sierotkami, które boją się powiedzieć: haruje jak wół, a niewiele zarabiam! Skoro tak mało pracujemy, to dlaczego tylko 19% z nas ma czas dla swoich najbliższych? (ciekawe czy to te same osoby) Apelujemy, nie wstydźmy się pokazać, ile poświęcamy dla pracy. Niech nas docenią! Nie tylko na zachodzie!
O odżywianiu wiemy wszystko! A dokładniej- większość (62%) wie, że wypada się zdrowo odżywiać, a faktycznie robi to 44% z nas – to naprawdę niezły wynik. Jeśli chodzi o picie alkoholu, to jesteśmy rozdarci… Wstyd się przyznać, że nadużywam? Kliknę, że nie. I tak zrobiło 82% badanych, ale przed Nagą Prawdą nic się nie ukryje. Tylko 38% jest pewna tego, że pije zdrowo i z umiarem.

Świat się zmienia i my się zmieniamy. Jesteśmy coraz bardziej tolerancyjni, 92% deklaruje taką postawę, pewnych jest 60%. Niedługo wszyscy będą chcieli mieć homoprzyjaciela, a tęcza na Zbawiksie zakwitnie na długie lata. Oby.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
DADHERO.PL 0 0"Dziwne spojrzenia, złośliwe komentarze..." Tak wygląda życie ojców samotnie wychowujących dzieci
0 0Kolorowe morskie stworzenia w Paryżu. Instalacja ma zwrócić uwagę na ważny problem
Cartoon Network 0 0Ktoś dokucza twojemu dziecku? Ten poradnik podpowie ci, jak poradzić sobie z tym problemem
0 0Nauczyciel krytykuje system oceniania. Domaga się zmian w szkołach
dadHERO 0 0Prawie półtora miliona złotych na polską planszówkę. Skąd ten sukces gry "Beyond Humanity:Colonies"?
0 0Najmłodsza miliarderka się bogaci. Poruszenie w świecie mody
WYWIAD 0 0"Żenujące". Były sołtys Rytla nie ukrywa, co myśli o reportażu Superwizjera o Beacie Szydło
0 0Wyrok za niski? Wnuk Wałęsy do więzienia może trafić na dłużej