O autorze
Kropla w morzu polskiej mody niezależnej. Przede wszystkim kocham siebie i swoje życie, a doświadczeniami i refleksjami na jego temat chcę się dzielić.
Moje życie zawodowe zdeterminowała pasja do projektowania własnych pomysłów odzieżowych. Nie boję się odważnie marzyć i ciągle planować! Poznaj mnie bliżej:
www.zadbanazawodowo.pl

W tym sezonie modny dekolt na pupie, nie biuście! Sezonowe zmiany percepcji kobiecej sylwetki

Rozdzielczy zamek z reguły zarezerwowany dla zimowych kurtek, z bardzo rzadkim zastosowaniem w odzieży lekkiej, codziennego użytku...
Rozdzielczy zamek z reguły zarezerwowany dla zimowych kurtek, z bardzo rzadkim zastosowaniem w odzieży lekkiej, codziennego użytku... www.nataliagorzolka.pl
Od zarania dziejów tak bardzo nieproszone, wulgarne o silnym ładunku znaczeniowym. Tak, o głębokich dekoltach mowa! Pejoratywne skojarzenia, dwuznaczny kontekst oraz kobiece uprzedmiotowienie to wszystko można zarzucić twórcy dekoltu w odzieży damskiej na wysokości biustu. W modzie jednakże tak bardzo lubiane, niekoniecznie z czysto estetycznych powodów niechciane.


Przyciąga i odciąga zarazem uwagę. Głęboki dekolt zniechęca do siebie twoich potencjalnych kontrahentów, partnerów biznesowych tym bardziej jeżeli są nimi kobiety. Tego rodzaju strój uznać mogą za nieprofesjonalny i niestosowany. Co zatem pomyśleć mogą o Tobie, aplikującej na stanowisko/starającej się o przetarg?


Przyciąga uwagę nie zawsze wtedy kiedy byśmy tego chciały, przez co wpakować może w niezłe tarapaty czy nieprzyjemności.

Co taki strój może mówić? Z pewnością jest bardzo wymowny i nieproszony mówi sam za Ciebie! Może i podkreśla atuty, pewność siebie, dystans do swojego ciała bądź też zachwyt nad nim. Nie zawsze jednak powinno wiedzieć o tym otaczające się środowisko. Ba! Tego rodzaju cechy, jeśli faktycznie je posiadasz, to wyróżnią cię nawet ubraną w golfie!

Ten sezon przenosi naszą uwagę. Odkrywa nowe możliwości od dawien dawna znanych gadżetów. Rozdzielczy zamek z reguły zarezerwowany dla zimowych kurtek, z bardzo rzadkim zastosowaniem w odzieży lekkiej, codziennego użytku, o czym przekonałam się przemierzając Kraków w poszukiwaniu zamka rozdzielczego o długość znaczniej dłuższej niż klasyczna parka czy puchówka. Zamka nie orydynarnie metalowego i ciężkiego!
Trwa ładowanie komentarzy...
POLECAMY 0 0"Cały dom robi we wiadra". Sławojki i wychodki w środku polskiego miasta
0 0Przekop mierzei przyciąga turystów. Nie wszyscy się cieszą
0 0Będzie nowy serial w świecie "Star Wars". Jest mroczny zwiastun

TRAGEDIA W TATRACH

ANETA OLENDER 0 0"Ludzie mają to gdzieś". Demontaż krzyża na Giewoncie to absurd, problem tkwi gdzie indziej
0 0Dzieci, dwie kobiety i Czech. Wiadomo, kim były osoby, które zginęły w Tatrach

TYLKO W NATEMAT

ELIZA MICHALIK 0 0Przestańcie mówić o “farmie trolli”. Oto, czym naprawdę jest afera w resorcie Ziobry
NOWE INFORMACJE 0 0Tak małżeństwo Szmydt wspólnie mogło niszczyć sędziów na Twitterze

DZIEJE SIĘ

0 0"Lodowiec cofnął się o 2 kilometry". Polak na własne oczy widział, co w Arktyce zrobiła zmiana klimatu
0 0Widać dym z kosmosu. Tak płoną lasy w Amazonii i na Syberii. To NIE JEST lokalny problem