O autorze
Kropla w morzu polskiej mody niezależnej. Przede wszystkim kocham siebie i swoje życie, a doświadczeniami i refleksjami na jego temat chcę się dzielić.
Moje życie zawodowe zdeterminowała pasja do projektowania własnych pomysłów odzieżowych. Nie boję się odważnie marzyć i ciągle planować! Poznaj mnie bliżej:
www.zadbanazawodowo.pl

Jaką parą serialowych przyjaciół jesteście?

Jesteście paczką bliższą sercu niż rodzina? Razem się śmiejecie i równie głośno razem płaczecie. Cechuje was silne poczucie wspólnoty...
Jesteście paczką bliższą sercu niż rodzina? Razem się śmiejecie i równie głośno razem płaczecie. Cechuje was silne poczucie wspólnoty...
Jakimi przyjaciółmi jesteście? Serialowa Serena i Blair, a może uwielbiacie spędzać wieczory przy cosmo jak Carrie, Charlotte, Miranda i Samanta czy tworzycie paczkę niczym druga rodzina jak serialowi Przyjaciele? Uwielbiamy przypisywać sobie role. Już jako dzieci bawiąc się razem przybieraliśmy imiona ulubionych postaci, np. Power Rangers, aż po dorosłość marzymy o zawodach i relacjach serialowych ulubieńców.Serena i Blair. Serialowe gossip girls uwielbiają spotykać się po to by móc poplotkować. Nic bardziej nie jednoczy niż wspólny wróg - inna, ładniejsza, szczuplejsza czy odnosząca sukcesy dziewczyna. Gdy staje się wrogiem dwóch kobiet nic nie jest w stanie złączyć je bardziej niż przyjaźń oparta na nienawiści do tej trzeciej! Ironia losu czy zwykła serialowa plejada?Sex in the city. Nic nie zwiąże kobiet na dłużej niż temat mężczyzny! Damsko-męskich relacji, rozmów, perypetii, miłosnych wzlotów i upadków. Różnorodność tych relacji najlepiej obrazuje intrygujące życie 4 przyjaciółek z Nowego Jorku: Charlotte (wzorowej żony i matki), Mirandy (spełnionej zawodowo chłopczycy), Samanty (wyzwolonej sexoholiczki) czy Carrie (marzycielki goniącej za ideałem). Więcej o damsko-męskich relacjach przeczytasz tutaj


Przyjaciele. Jesteście paczką bliższą sercu niż rodzina? Razem się śmiejecie i równie głośno razem płaczecie. Cechuje was silne poczucie wspólnoty, bratnich dusz, które wypełniają nie tylko wolne popołudnia czy weekendy, ale stają się integralną częścią ważnych w roku świąt i okazji.Desperate housewives. Wspólna sprawa, lokalna inicjatywa czy dzielnica potrafi silnie złączyć 4 wcześniej nieznajome siebie kobiety. Susan, Gabrielle, Bree, Lynette są wzorem przyjaźni, którą złączyło sąsiedztwo. Dzięki czemu stworzone zostały przyjacielskie rytuały, jak co tygodniowe gry w karty, które bardziej niż rozrywkę zapewniały możliwość plotkowania i opracowywania strategii.


Przyjaciółki. Wspólne historie i wspomnienia, które łączą od najmłodszych lat. Wspólna ława w szkole, pierwsze wakacje poza domem, miłości, po dorosłe życie, w którym znowu lądujecie nieopodal siebie. Rodzaj przyjaźni sentymentalnej, relacji opartej na ciągłych wspomnieniach z przeszłości, które w dużej mierze zajmują czas waszych spotkań. Grzecznościowe stają się informacje bieżące czy aktualny stan życiowy. Przeszłość to spoiwo, które cały czas rozgrzewa ogień przyjaźni. Sama nie potrafisz już rozgraniczyć czy to czysty sentyment, czy prawdziwa relacja?

Przyjaźń może tworzyć zgrany duet, kwartet, tercet czy całą rodzinę! Nie ma znaczenia liczebność, a siła i stałość łączących relacji. W tracie jej trwania niejednokrotnie zapominamy o powodzie jej powstania, a łączące stosunki nabierają wartości czysto bezinteresownej i bezwarunkowej, w najpiękniejszej postaci. Przyjaźń zaskakująca jest, czasami sięga pewnych granic i po prostu się kończy, inna potrafi być bezgraniczna!

Naśladowanie gotowych wzorców przyjaźni nie jest czymś pejoratywnym, jeżeli staje się sposobem na odnalezienie własnych ideałów. Gotowi jesteście poświęcić czas na ich szukanie?

Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...