O autorze
Pięć lat temu zacząłem pisać o drogach. Wciągnęło mnie. Przez ten czas napisałem kilkaset tekstów do róznych gazet na temat budowy dróg. To fascynujące oglądać jak powstają te ogromne inwestycje, to ile ludzi jest w to zaangażowanych. To wciągające oglądać przebudowę naszego kraju z punktu widzenia najważniejszego czynnika rozwoju gospodarki - transportu. Niestety cały czas ta przebudowa jest daleka od doskonałości. Uważam że po to by była lepsza urzędnicy i politycy powinni czuć na sobie spojrzenie kogoś kto zna się na rzeczy i w razie czego wytknie im ich błędy które próbują zbagatelizować lub zamieść pod dywan. Taką rolę powinni spełniać dziennikarze i w tej kwestii chce dołożyć swoją małą cegiełkę.

Trasa S8 Wrocław - Oleśnica otwarta!

Trasa S8
Trasa S8 Materiały Wykonawcy
Koniec korków na wyjeździe z Wrocławia.


22 kilometrowa, wygodna dwujezdniowa droga ekspresowa połączy Autostradową Obwodnicę Wrocławia z obwodnicą Oleśnicy. Obydwa fragmenty dróg to część trasy s8, która w przyszłości połączy Wrocław z Łodzią i stworzy wygodne połączenie ze stolicą.

Na razie dzięki oddanemu do użytku odcinkowi wygodnie wyjedziemy z Wrocławia, ponieważ skończą się korki, które były powodowane światłami na krajowej "ósemce".

To nie koniec dobrych wiadomości. Jeszcze w tym roku oddany zostanie 25 kilometrowy fragment, który wydłuży trasę ekspresówki o odcinek z Oleśnicy do Sycowa. Ma on zostać otwarty za miesiąc. Całość trasy z Wrocławia do Łodzi [edit] gotowa będzie pod koniec 2014 roku.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
Człowiek Dudy w KRS nie wytrzymał po pytaniu dziennikarza. [b]"Co to pana obchodzi, gdzie ja byłem?"[/b]

Człowiek Dudy w KRS nie wytrzymał po pytaniu dziennikarza. "Co to pana obchodzi, gdzie ja byłem?"

Wiadomo, co z pensją pierwszej damy. [b]Prezydentowa Duda wyraziła życzenie

Wiadomo, co z pensją pierwszej damy. Prezydentowa Duda wyraziła życzenie

"Ludzie homoseksualni w przemowach pracowników Pańskiej organizacji są odczłowieczani, dehumanizowani, pozbawiani twarzy i uczuć. Przypisywane są nam nie tylko zbrodnicze intencje, również naszemu życiu odbierana jest jego pełnowartościowość i godność".