O autorze
Makijażystka, w branży od ponad 12 lat. Doświadczenie zawodowe zdobywała w rożnych zakątkach świata. Na na swoim koncie prace z ekipą Madonny, team z Charlie le Mindu (kreatorem wizerunku Lady Gagi i Lany Del Rey), i Aniolka Victoria Secret Alessandre Ambrosio. Pracuje z najlepszymi fotografami, reżyserami, oraz top modelkami.
Tworzy wizerunek polskich gwiazd. Jej makijaże znajdziecie we wszystkich pismach kobiecych.
Założycielka Master of Makeup.
Możecie ją śledzić na:
INSTAGRAM
FACEBOOK
VIMEO
PINTEREST

Najmodniejszy makijaż na wiosnę 2016 - #gold #makeup

Najważniejszy kolor tego sezonu to złoto! Świat mody oszalał na jego punkcie, pojawia się wszędzie - począwszy od make-upów, kończąc na podeszwach butów. W zasadzie tylko czekałam, aż po kilku sezonach mody na naturalność i wręcz nijakość, przyjdzie nam opływać w luksusie. Brokaty, cekiny i płynne metale to hit tego sezonu! A makijaż? Im bardziej artystyczny, tym lepszy!


Jak powstaje makijaż na pokaz mody?
Kilka dni temu odbył się pokaz duetu Paprocki & Brzozowski. Mogę powiedzieć, że wręcz ociekał złotem - kolekcja inspirowana renesansem, piękna, zmysłowa i błyszcząca. Modelki wychodzące ze złotej ramy, a na ich powiekach oczywiście ciekłe złoto.


Jak powstaje makijaż na pokaz mody?
Kilka dni temu odbył się pokaz duetu Paprocki & Brzozowski. Mogę powiedzieć, że wręcz ociekał złotem - kolekcja inspirowana renesansem, piękna, zmysłowa i błyszcząca. Modelki wychodzące ze złotej ramy, a na ich powiekach oczywiście ciekłe złoto.


Miałam ogromną przyjemność uczestniczyć w tym wydarzeniu i być autorką makijaży.
Koniecznie obejrzyjcie film z backstage'u i proces tworzenia golden eyes.Tworzenie makijaży na pokaz to złożony proces - szukanie inspiracji i przekładanie ich na współczesność. Nie trudno zauważyć, że renesansowe inspiracje pojawiają się w kolekcji. Jednak nie zabrakło ich również we fryzurach, które nawiązują do postaci z obrazów prerafaelitów (grupa artystów - malarzy i poetów - działająca w Anglii w latach 1848-1851).

Makijaże są świeże i młode! Modelki miały być niczym piękne porcelanowe postaci z obrazów, z lekko zaróżowionymi policzkami - seksowne, a zarazem naturalne. Dla kilkunastu wybrałam złoty makijaż oczu - modny, nowoczesny i szalenie luksusowy.Złote usta - hit sezonu wiosna-lato 2016
Świat mody oszalał na punkcie złota! Wszystko dzięki Pat Mcgrath - guru make-upu Światowego Tygodnia Mody. Złote usta, które pojawiły się na pokazie Prady to hit sezonu wiosna-lato 2016. Sama Pat tak bardzo pokochała złoto, że postanowiła wypuścić na rynek produkt, którego konsystencja do złudzenia przypomina to prawdziwe.Jestem przekonana, że szaleństwo na punkcie złota dopiero się zaczyna!
Już za chwilę dostaniecie złote kartki świąteczne, kupicie złotą sukienkę, zachwycicie się złotą torebką i butami ze złotymi podeszwami. A potem... mam nadzieję, wyjdziecie na ulicę z powiekami pomalowanymi na złoto! Bawcie się dobrze!!
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
POLECAMY 0 0Franek Sterczewski zdradza plan na działanie w Sejmie. I opowiada, jak wyglądał "chrzest" w TVP
0 0Tak odpowiedziała na zaproszenie Dudy. Reakcja europosłanki PO zwróciła uwagę bułgarskiej prawniczki
Unum 0 0Nigdy nie mów nigdy. Weź sobie do serca wnioski z tego badania, bo życie pisze różne scenariusze
T-mobile 0 0Tomasz Raczek w serialu Netflixa? Oto dlaczego w tej plotce jest odrobina prawdy
0 0Przepis na prezydenta. To, co w kilka miesięcy zrobił Duda, powinno być lekcją dla opozycji
0 0Czarzasty ujawnia: będą poważne zmiany na Lewicy. "Rada krajowa SLD dała zielone światło"