O autorze
Dziennikarz pop i kulturalny, bloger, warszawiak z wyboru. Zajmował się dziesiątkami rzeczy, zna tysiące osób, a interesują go tylko miliony. Zaprasza na osobistego bloga ohpatryk.

Jak zrobić teledysk za 25 złotych? Pokazuje zespół Krem

Kadr z teledysku Krem – Chcę Cię / YouTube
Kręcenie teledysków nie musi być długą, ciężką i kosztowną operacją. Takie już zresztą znamy – tandetne klipy za grubą kasę zalewają nas w telewizjach muzycznych i internecie. Tymczasem zespół Krem udowadnia, że wystarczy odrobina kreatywności, by stworzyć fajny klip. Za grosze.


Zespół Krem to przede wszystkim Wiki Królikowska. Kompozytorka słów i części muzyki, wokalistka, dziennikarka muzyczna. Na swoim blogu w zabawny sposób opisuje otaczający ją świat, wielu mogłoby uczyć się od niej dystansu do własnej osoby.

Piosenka "Chcę Cię" jest kolejnym przebojowym numerem jej zespołu Krem. Klip nakręcony za 25 złotych udowadnia, że to nie kasa, a pomysł jest wartością nadrzędną w muzyce. Zobaczcie jak wyglądały przygotowania do domowej produkcji klipu.A teraz i sam klip, przy którym Wiki pomagały cztery osoby, a całkowity budżet zamknął się poniżej trzydziestu złotych. Dla mnie rewelacja.

Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...