O autorze
Dziennikarz pop i kulturalny, bloger, warszawiak z wyboru. Zajmował się dziesiątkami rzeczy, zna tysiące osób, a interesują go tylko miliony. Zaprasza na osobistego bloga ohpatryk.

Top 5 gwiazd pop kochających rock

Britney Spears kocha rock'n'roll
Britney Spears kocha rock'n'roll YouTube / BritneySpearsVEVO
Nie wiadomo co powoduje, że gwiazdy pop koniecznie chcą udowadniać, że w ich zainteresowaniu leży rock, lub co gorsza - rock'n'roll. Dlaczego? Trudno zrozumieć. Podobnie jak niektóre z poniższych wykonów.


5. Katy Perry - Rock God

Katy Perry zanim stała się przerażającą lalką Barbie miała swój zespół. Oczywiście rockowy. Kapela sukcesu nie odniosła, a Katy dostała nową, plastikową osobowość oraz tysiąc peruk. Pozostał czar wspomnień jej nieremasterowanego głosu.

4. Rihanna - ROCKSTAR 101 ft. Slash

Rihanna będąc na szczycie postanowiła oznajmić, że jest gwiazdą rocka. Dlaczego? Trudno stwierdzić. Wychowana w jamajskich rytmach, później wyginająca się w porno-techno-popowych utworach nie wydawała się specjalną entuzjastką gitarowych riffów. A jednak.

3. Madonna - American Pie

Spośród wszystkich wymienionych tutaj pań Madge z pewnością z rock'n'rollem miała trochę wspólnego. Ale czy naprawdę w popowej, typowo milenijnej (kochany styl lat dwutysięcznych!) piosence musiała zaśpiewać now do you believe in rock 'n' roll / and can music save your mortal soul / and can you teach me how to dance real slow. Ajć!


2. Pink - So What

Ja naprawdę bardzo lubię Pink, ale trudno mi nie śmiać się z piosenki, w której wieloletnia gwiazda MTV, VIVY, Eski (z pewnością nie Eski Rock) i Bravo Girl śpiewa: So so what? I'm still a rock star. Pink, błagam, nie wystarczy pokazać lewą pierś i zapozować z gitarą. A może właśnie wystarczy?

1. Britney Spears - I Love Rock 'N' Roll

Ta piosenka jest tak zła, że lądowała już wielokrotnie na czołówkach list: najgorszej piosenki roku, najgorszego teledysku, najgorszego coveru... A ja na przekór uważam, że mało która gwiazda popu ma prawo tak jak Brit zaśpiewać, że kocha rock'n'roll. Ciekawe czy podśpiewywała to goląc swoją głowę...
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...