O autorze
Dziennikarz pop i kulturalny, bloger, warszawiak z wyboru. Zajmował się dziesiątkami rzeczy, zna tysiące osób, a interesują go tylko miliony. Zaprasza na osobistego bloga ohpatryk.

Islandzka wokalistka Myrra Rós w pięknym coverze Bajmu

Piękna Myrra Rós
Piękna Myrra Rós Fot. Kristin Maria / mat. promocyjne
Opinie co do Bajmu są bardzo skrajne, od tych wychwalających konsekwencję i szczerość Beaty Kozidrak po odsądzające ją od czci i wiary oraz oskarżające o psucie gustu Polaków. Tymczasem Myrra Rós w coverze "Myśli i słowa" zwyczajnie zachwyca.


Rós to islandzka artystka, grająca niegdyś w zespole Andvari. Po zawieszeniu działalności grupy Myrra skupiła się na swojej solowej karierze, która powoli nabiera tempa. Jej pierwszy album Kveldúlfur został bardzo dobrze przyjęty na wyspie i otrzymał wiele pozytywnych recenzji. Wokalistka właśnie skończyła trasę koncertową w Polsce, powróci do naszego kraju na przełomie kwietnia i maja 2013. A ja polecam utwór, który zagrała w tegoroczne Walentynki specjalnie dla swojego polskiego przyjaciela w Chorzowskim klubie Leśniczówka. Posłuchajcie pięknego wykonania radiowego klasyka.

Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
WARTO WIEDZIEĆ 0 0Gliński weźmie artystów za twarz, jak w PRL? Prawda może was zaskoczyć
WYBORY 2019 0 0"Wyborcza": opozycja ma szansę odsunąć PiS od władzy. Jest nowy sondaż