O autorze
Dziennikarz pop i kulturalny, bloger, warszawiak z wyboru. Zajmował się dziesiątkami rzeczy, zna tysiące osób, a interesują go tylko miliony. Zaprasza na osobistego bloga ohpatryk.

Maria Peszek zachęca w nowym klipie: "Róbmy dym!"

Kadr z teledysku "Ludzie psy" Marii Peszek
Wczoraj wieczorem Maria Peszek wypuściła teledysk do swojej nowej, sztandarowej piosenki z płyty "Jezus Maria Peszek". Jest moc!


Teledysk utrzymany w bardzo surowej stylistyce: przez cały klip widzimy jednynie popiersie Marii naprzeciwko kamery. Ta występuje bez zbędnego makijażu, bez żadnej scenografii. Jej surowy wizerunek jest przeplatany z sugestywnymi napisami na twarzy i ciele oraz deformacjach zrobionych za pomocą taśmy klejącej. Maria po raz kolejny udowadnia, że nie trzeba mieć wstrzykniętych kilku litrów botoksu w ciało i tony tapety, by wyglądać magnetycznie.Ponadto wokalistka uruchomiła stronę www.ludziepsy.pl, na której zaprasza:

Ej wy! Ludzie psy! Róbmy razem klip!
Wylosujcie swoją klatkę klipu i narysujcie lub napiszcie na mnie co chcecie. Po zakończeniu akcji powstanie alternatywny klip ze wszystkich narysowanych przez was klatek. Bez cenzury. Róbmy dym!

Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...