O autorze
Wrocławianin, student politechniki, bywalec sudeckich szlaków, kibic. Swoją karierę sportową rozpoczął w wieku 10 lat, zaś zakończył mając lat 12. Polski sport nie stracił jednak wiele, gdyż co to byłby za bramkarz piłki ręcznej co ledwo na jeden i trzy ćwierci metra od ziemi odstaje. Pozostało więc obcowanie z wielkim sportem z boku. Patrzenie i opisywanie.
Współpracownik serwisu PubSport.pl.

Polska mistrzyni!

Katarzyna Pawłowska nie jest osobą istniejącą w świadomości przecietnego polskiego kibica (ba, nie ma nawet biogramu na polskiej Wikipedii). Czy dziś tam wkroczy? Możliwe. Na długo? Nie sądzę. Ale jeśli ktoś kiedyś o niej usłyszy, to pewnie obok imienia i nazwiska pojawi się informacja - Mistrzyni Świata w scratchu 2012.Scratch nie jest konkurencją olimpijską. Podobnie jak druga specjalizacja Pawłowskiej - wyścig punkotwy. W omnium, w którym także zdarze jej się startować, miejsce na kraj jest jedno, a Małgorzata Wojtyra jest tutaj nie do zdarcia. Ogromna szkoda, że w Londynie naszej 23-latki z podostrowskich Przygodzic nie zobaczymy.

Ale dziś jest sukces, dziś są łzy radości. Dziś jest pierwszy w historii naszego kobiecego kolarstwa torowego medal Mistrzostw Świata. Dziś w Melbourne rozlegnie się Mazurek Dąbrowskiego.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
"Wyobraźcie sobie, co by było...".[b] Terlikowski zaskakuje opinią ws. naklejek "Gazety Polskiej"[/b]

"Wyobraźcie sobie, co by było...". Terlikowski zaskakuje opinią ws. naklejek "Gazety Polskiej"

Joanna Scheuring-WielgusJoanna Scheuring-Wielgus

Procedowany projekt ustawy o powołaniu Komisji, która ma się zająć problemem pedofilii, to nic innego jak ściema, zasłona dymna i pozorowane działanie. Po pierwsze od tej komisji de facto nic nie zależy, nie ma żadnych sprawczych kompetencji, które pozwoliłyby na penalizowanie przestępców seksualnych, którzy dopuszczają się czynów seksualnych na niepełnoletnich.

PiS pozbierało się po porażce Szydło. [b]Ma kandydata na inne ważne stanowisko w UE

PiS pozbierało się po porażce Szydło. Ma kandydata na inne ważne stanowisko w UE