O autorze
Międzynarodowa gwiazda burleski rodem z Polski. Jej występy zachwycają publiczność we Francji, Niemczech, Austrii, Szwajcarii, Izraelu czy na Ibizie. Swoimi scenicznymi kreacjami bawi widzów programów, takich jak Mam Talent 2014, Ugotowani czy Dzień Dobry TVN. W 2016 roku Pin Up Candy wygrała festiwal burleski w Moskwie, zdobywając koronę królowej klasycznej burleski.

W Polsce Pin Up Candy produkuje pokazy burleski: Warsaw Burlesque Nights z udziałem zagranicznych gwiazd, Burlesque Exclusive czy Slavic Burlesque Festival.

W październiku 2018 roku Candy wydała swój solowy singiel pod pseudonimem Black Candy.

Na portalu NaTemat będziecie mogli przeczytać jej teksty dotyczące burleski, kobiecości i seksapilu.

Pin Up Candy to tak naprawdę Kasia Kraszewska, magister politologii Uniwersytetu Warszawskiego. Włada biegle trzema językami, stypendystka programów Ministerstwa Spraw Zagranicznych oraz Erasmus. Świadomie zrezygnowała z pracy z korporacji aby realizować swoja pasję jaką jest taniec i przede wszystkim burleska.

PREMIERA teledysku do singla BLACK CANDY

W najbliższy czwartek 6 grudnia, specjalnie na Mikołajki, ukaże się pierwszy teledysk Black Candy, debiutującej muzycznie Królowej Polskiej Burleski, Pin Up Candy, która wydała go pod nowym pseudonimem BLACK CANDY.


W najbliższy czwartek 6 grudnia, specjalnie na Mikołajki, ukaże się pierwszy teledysk Black Candy, debiutującej muzycznie Królowej Polskiej Burleski, Pin Up Candy, która wydała go pod nowym pseudonimem BLACK CANDY.

Wideoklip do singla „You know What I Mean” będzie połączeniem inspiracji burleskowych oraz fetyszowych fascynacji wokalistki. Będzie to niezwykła mieszanka wizualno-muzyczna, niespotykana do tej pory na polskim rynku. Pierwszy singiel „You Know What I Mean” to połączenie popu i EDM inspirowany dużymi projektami zza oceanu, podany w niezwykle zmysłowym wydaniu. Świeże, elektroniczne brzmienie podkreśla wyjątkowy charakter BLACK CANDY.
„Inspiracją dla mnie była powracająca w wielkim stylu stylistyka lat dziewięćdziesiątych, spotykana w teledyskach m.in. Madonny z albumu Bedtime Stories. Chciałam pokazać mojej publiczności co jest moją inspiracją nie tylko przy tworzeniu pokazów burleski. Nie ukrywam, że po ośmiu latach klasycznego wizerunku w stylu retro, jest dla mnie niezwykle ekscytujące pójście w kierunku fetyszowej erotyki.” – mówi BLACK CANDY.
6 grudnia 2018 o godzinie 19:00 wejdźcie na kanał You Tube Pin Up Candy, na którym odbędzie się premiera wideoklipu.

Link do kanały YT Pin Up Candy: https://www.youtube.com/channel/UCNZZgIhjDbmwp7XQZeT3NqQTekst linka

Piosenkę usłyszeć można na kanale YT: https://www.youtube.com/watch?v=I8cIEAyGUzU


BLACK CANDY (Pin Up Candy), czyli Kasia Kaszewska - prekursorka i Królowa Polskiej Burleski. Jej profesjonalne pokazy zaszokowały nie tylko jury programu „Mam Talent!”, ale też widzów w kraju i za granicą. Jest ulubienicą korporacyjnego świata, prezentując najbardziej pożądany pokaz burleski z gigantycznym kieliszkiem szampana, z którego uczyniła oryginalne show na skalę światową. Producentka wielu wydarzeń z burleską m.in. Warsaw Burlesque Night, Rewia Burleski, Burlesque Exclusive czy Slavic Burlesque Festival. Jurorka polsatowskiego show „All Together Now. Śpiewajmy razem”. 18 października zadebiutowała swoim singlem „You Know What I Mean”.


Kontakt:
info@pinupcandy.pl
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
O TYM SIĘ MÓWI 0 0Wojciechowska naściemniała o solo ślubach? Youtuberka z Korei mówi o bzdurach w programie
0 0Wygrani pokłócili się o dom i auto. Oto jak "Czar Par" zniknął z telewizji w atmosferze skandalu
0 0Egzamin z konstytucji, testy psychiatryczne. Bez tego nie pozwólmy startować w wyborach
0 0Po co PiS licencje dla dziennikarzy? Swoich nagrodzić, resztę ukarać
0 0"Wszystko dzięki ministrowi". Kiedyś głosowali na PO, teraz wolą PiS
0 0Test przedsiębiorcy nie zdał egzaminu. Fiskus potwierdza ważną deklarację
0 0W trzy lata schudł 50 kg. Kamiński: Polityk PiS współczuł żonie z powodu mojego rychłego odejścia

NIE TYLKO POLITYKA

WYWIAD 0 0W Sejmie się jej boją. Justyna Dobrosz-Oracz szczerze o "pościgach" za politykami
WYBORY2019 0 0Pierwszy sondaż prezydencki z Kidawą-Błońską! Zaskakujący wynik