O autorze
Międzynarodowa gwiazda burleski rodem z Polski. Jej występy zachwycają publiczność we Francji, Niemczech, Austrii, Szwajcarii, Izraelu czy na Ibizie. Swoimi scenicznymi kreacjami bawi widzów programów, takich jak Mam Talent 2014, Ugotowani czy Dzień Dobry TVN. W 2016 roku Pin Up Candy wygrała festiwal burleski w Moskwie, zdobywając koronę królowej klasycznej burleski.

W Polsce Pin Up Candy produkuje pokazy burleski: Warsaw Burlesque Nights z udziałem zagranicznych gwiazd, Burlesque Exclusive czy Slavic Burlesque Festival.

W październiku 2018 roku Candy wydała swój solowy singiel pod pseudonimem Black Candy.

Na portalu NaTemat będziecie mogli przeczytać jej teksty dotyczące burleski, kobiecości i seksapilu.

Pin Up Candy to tak naprawdę Kasia Kraszewska, magister politologii Uniwersytetu Warszawskiego. Włada biegle trzema językami, stypendystka programów Ministerstwa Spraw Zagranicznych oraz Erasmus. Świadomie zrezygnowała z pracy z korporacji aby realizować swoja pasję jaką jest taniec i przede wszystkim burleska.

BLACK CANDY You Know What I Mean (teledysk)

Od czwartku 6 grudnia 2018 można oglądać teledysk Black Candy do singla "You Know What I Mean". Zobaczcie video!
Kontrowersyjny teledysk BLACK CANDY trafił do sieci w czwartek 6 grudnia. Przedstawia on wokalistkę w trzech różnych odsłonach. Pierwszy jest nawiązaniem do retro stylizacji z pończochami nylonowymi i zawiązanymi rękoma. Artystka pokazuje w niej uległą stronę kobiecej natury.
Drugim wcieleniem Black Candy w teledysku, jest bardzo fetyszowa stylizacja, w lateksowym ubraniu. Candy wymachuje w niej pejczami i pokazuje dominację kobiety.

Trzecim obrazem, jaki widzimy na teledysku jest kobieta z diademem na głowie, kobieta- królowa burleski, która kąpie się w dymiącym kieliszku.

Czy kontrowersyjny teledysk przyczyni się do sukcesu singla? Co o tym myślicie?

Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...