O autorze
Inwestor w branży mediów, reklamy. Wieloletni Prezes ZenithOptimedia Group, doprowadził firmę do wiodącej pozycji na rynku polskim, z obrotami przekraczającymi dwa miliardy złotych rocznie. Obecnie CEO Equinox Polska, największego, niezależnego domu mediowego w Polsce.
DodatkTekst linkaowo udziałowiec w kilku przedsięwzięciach w branży hotelarsko-usługowej, takich jak Kościelisko Sp. z o.o. (stacja narciarska w Zakopanem), Bania Sp. z o.o. (hotel oraz baseny geotermalne na Podhalu), Swingair Sp. z o.o. (prywatne chartery samolotowe), Winnice Wisły Sp. z o.o. (budowa największego kompleksu winnic w Polsce środkowej – Kazimierz n. Wisłą).
Przez lata związany z wieloma organizacjami branżowymi, Członek Stowarzyszenia Agencji Reklamowych, stały członek komitetów EFFiE, Media Trendy. Członek dyplomacji zakonu Maltańskiego, dyplomata Zakonu Maltańskiego w Hawanie na Kubie, zaangażowany w organizację pomocy humanitarnej oraz medycznej. Laureat wielu nagród w branży mediowej, jak i ogólnie biznesowej. Laureat Tytułu Managera Roku, jak i Firmy Roku.
Urodzony 18.02.1973 w Warszawie, szkoła średnia w Moskwie i Warszawie. Tytuł Magistra Ekonomii na SGPiS (SGH). Prywatnie tata Kacpra, Juliana i Janka. Żona Aleksandra.

TV po naszemu

Czyli telenoweli o publicznej TVP i PR cd. A raczej i lamentach nt braku pieniedzy i szukaniu ich w naszych kieszeniach.


Zastanawiam się cały czas ile można użalać się nad sobą i dzielić się tymi zmartwieniami z wszystkimi Polakami? Nie chce mi się liczyć ile razy już w tym roku słyszałem o planowanych, kolejnych gigantycznych stratach mediów publicznych, ale mam wrażenie że głownym celem obecnego Zarządfu TVP i PR jest właśnie wyrycie w naszych umysłach tego tylko aspektu. Jeśli rzeczywiście taki cel ktoś sobie postawił, to gratuluję! Myślę że już się udało: wszyscy już chyba wiemy, że kolejny rok z rzędu media publiczne będą na stracie i najwyraźniej jeszcze większej! Gratulacje, są powody do mega wstydu i obciachu roku.

Cały czas nie rozumiem po co ta sama retoryka? Dajcie pieniądze z abonamentu, bo jak nie to my się obrazimy i powiększymy straty... Jakoś cały czas idzie to w tym samym kierunku. A fakty są jasne jak niebo nad południem Francji: gigantyczny przerost zatrudnienia, włączając dziesiątki stanowisk doradców doradcy doradcy zarządów, dyrektorów, itd. Nie chce mi się dalej wymieniać w szczegółach błędów, ale jest ich mnóstwo. Znam ten biznes i TVP od podszewki i żal mi się robi jak patrzę na tą ciągłą agonię. A w sumie tak nie wiele trzeba by było zrobić, aby znowu był to diament. Ale to nie ja odpowiadam za ten biznes, tak więc nie zamierzam kogoś innego wyręczać.

Do następnego!
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0Pisał o "tęczowej zarazie". Stał się męczennikiem na prawicy
0 0Dlaczego wierzę Jarosławowi Kaczyńskiemu

CHAOS W SZKOŁACH

POLECAMYPartnerem materiału jest 0 0"Nie ma szans, żeby pójść do toalety". Tak wygląda praca nauczycieli po reformie Zalewskiej
0 0"Poszedłem i się załamałem". Zebrania w szkole pokazują, co jest nie tak z polskim społeczeństwem