O autorze
Inwestor w branży mediów, reklamy. Wieloletni Prezes ZenithOptimedia Group, doprowadził firmę do wiodącej pozycji na rynku polskim, z obrotami przekraczającymi dwa miliardy złotych rocznie. Obecnie CEO Equinox Polska, największego, niezależnego domu mediowego w Polsce.
DodatkTekst linkaowo udziałowiec w kilku przedsięwzięciach w branży hotelarsko-usługowej, takich jak Kościelisko Sp. z o.o. (stacja narciarska w Zakopanem), Bania Sp. z o.o. (hotel oraz baseny geotermalne na Podhalu), Swingair Sp. z o.o. (prywatne chartery samolotowe), Winnice Wisły Sp. z o.o. (budowa największego kompleksu winnic w Polsce środkowej – Kazimierz n. Wisłą).
Przez lata związany z wieloma organizacjami branżowymi, Członek Stowarzyszenia Agencji Reklamowych, stały członek komitetów EFFiE, Media Trendy. Członek dyplomacji zakonu Maltańskiego, dyplomata Zakonu Maltańskiego w Hawanie na Kubie, zaangażowany w organizację pomocy humanitarnej oraz medycznej. Laureat wielu nagród w branży mediowej, jak i ogólnie biznesowej. Laureat Tytułu Managera Roku, jak i Firmy Roku.
Urodzony 18.02.1973 w Warszawie, szkoła średnia w Moskwie i Warszawie. Tytuł Magistra Ekonomii na SGPiS (SGH). Prywatnie tata Kacpra, Juliana i Janka. Żona Aleksandra.

Nowe na wiosnę!

Cieszę sie, że powstało NaTemat.pl! Kończy sie zima, zaczyna budzić się świat. Dobrze że dodaliście trochę świeżej energii do naszego otoczenia. Cieszę się, że będę mógł dzielić się moimi spostrzeżeniami na temat jakości otaczającego świata w takim gronie.


Tak, zwracam uwagę na jakość życia i wydaje mi się że Wy też. Zajmuję się biznesem od lat, mógłbym powiedzieć że trochę znam się na mediach. Od lat próbuję sił w różnych obszarach. Najważniejsze jest jedno: interesujący ludzie i pasja.

Na co chcę zwracać uwagę? Przede wszystkim na jakość. Jak coś robić to dobrze, jak ktoś coś głupiego wymyśla to trzeba o tym mówić. Kończy się zima i jak zwykle dookoła nas brud. Ciekawy jestem na przykład kiedy skończymy sypać zimą ulice solą?
To jakieś szaleństwo. Zniszczone samochody, zniszczone trawniki, buty do wyrzucenia.

Jeden z moich znajomych powiedział mi ostatnio anegdotę właśnie o butach: pewien sprzedawca dobrych butów w Londynie zauważył ze chyba tylko w Polsce i Rosji sypią zimą sól na ulice. Ciekawe po czym poznał...

Pozdrawiam serdecznie i do następnego razu.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...