O autorze
Inwestor w branży mediów, reklamy. Wieloletni Prezes ZenithOptimedia Group, doprowadził firmę do wiodącej pozycji na rynku polskim, z obrotami przekraczającymi dwa miliardy złotych rocznie. Obecnie CEO Equinox Polska, największego, niezależnego domu mediowego w Polsce.
DodatkTekst linkaowo udziałowiec w kilku przedsięwzięciach w branży hotelarsko-usługowej, takich jak Kościelisko Sp. z o.o. (stacja narciarska w Zakopanem), Bania Sp. z o.o. (hotel oraz baseny geotermalne na Podhalu), Swingair Sp. z o.o. (prywatne chartery samolotowe), Winnice Wisły Sp. z o.o. (budowa największego kompleksu winnic w Polsce środkowej – Kazimierz n. Wisłą).
Przez lata związany z wieloma organizacjami branżowymi, Członek Stowarzyszenia Agencji Reklamowych, stały członek komitetów EFFiE, Media Trendy. Członek dyplomacji zakonu Maltańskiego, dyplomata Zakonu Maltańskiego w Hawanie na Kubie, zaangażowany w organizację pomocy humanitarnej oraz medycznej. Laureat wielu nagród w branży mediowej, jak i ogólnie biznesowej. Laureat Tytułu Managera Roku, jak i Firmy Roku.
Urodzony 18.02.1973 w Warszawie, szkoła średnia w Moskwie i Warszawie. Tytuł Magistra Ekonomii na SGPiS (SGH). Prywatnie tata Kacpra, Juliana i Janka. Żona Aleksandra.

Nowe na wiosnę!

Cieszę sie, że powstało NaTemat.pl! Kończy sie zima, zaczyna budzić się świat. Dobrze że dodaliście trochę świeżej energii do naszego otoczenia. Cieszę się, że będę mógł dzielić się moimi spostrzeżeniami na temat jakości otaczającego świata w takim gronie.


Tak, zwracam uwagę na jakość życia i wydaje mi się że Wy też. Zajmuję się biznesem od lat, mógłbym powiedzieć że trochę znam się na mediach. Od lat próbuję sił w różnych obszarach. Najważniejsze jest jedno: interesujący ludzie i pasja.

Na co chcę zwracać uwagę? Przede wszystkim na jakość. Jak coś robić to dobrze, jak ktoś coś głupiego wymyśla to trzeba o tym mówić. Kończy się zima i jak zwykle dookoła nas brud. Ciekawy jestem na przykład kiedy skończymy sypać zimą ulice solą?
To jakieś szaleństwo. Zniszczone samochody, zniszczone trawniki, buty do wyrzucenia.

Jeden z moich znajomych powiedział mi ostatnio anegdotę właśnie o butach: pewien sprzedawca dobrych butów w Londynie zauważył ze chyba tylko w Polsce i Rosji sypią zimą sól na ulice. Ciekawe po czym poznał...

Pozdrawiam serdecznie i do następnego razu.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
NATEMAT EXTRA 0 0“To jakby odbity człowiek”. Tutaj zachowały się ślady krwi powstańców
Reserved 0 0Top modelka w kampanii Reserved. Promuje kolejną odsłonę projektu ReDesign
Gutek 0 0Zachwyca się nim Tarantino. Oto 5 powodów, dla których trzeba zobaczyć najbardziej szalonego laureata Złotej Palmy
O TYM SIĘ MÓWI 0 0Zbiera haki dla Kaczyńskiego? "Newsweek" o tym, skąd taka pozycja Kamińskiego
0 0Matka Brejzy uznała, że dość oszczerstw. Złożyła pozew przeciwko Pereirze
GW Foksal 0 0Śniadanie z Saddamem Husajnem i obiad z Fidelem Castro. O tej książce będzie wkrótce głośno
WYWIAD 0 0To ona promuje Cosmic Dance. Taniec, który dla wielu kobiet jest katharsis
O TYM SIĘ MÓWI 0 0Rządy PiS nazywała reżimem. Ta Czeszka może napsuć krwi Kaczyńskiemu bardziej niż Timmermans
0 0To po to PiS przerwał posiedzenie Sejmu? Arłukowicz mówi o "handlu"