O autorze
Absolwent Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie (2012) oraz Ecole Estienne w Paryżu ( 2012). Autor printów dla ZUO CORP. (FW 2011/2012), Gosi Baczyńskiej (SS 2012). Twórca nadruków na t-shirty dla zespołu Myslovitz, oraz grafik do biżuterii dla ORSKA. Identyfikacja wizualna dla Art and Fashion Festival IV w Starym Browarze w Poznaniu. Współpracuje m.in. z magazynem Exklusiv, Viva!Moda, Glamour.

Śmierć celebryty

W dążeniu do bycia znanym i rozpoznawalnym nie przebieramy w środkach. Liczy się cel - status celebrities.


Aby umrzeć trzeba się urodzić. Banał.

Jak rodzi się w Polsce celebryta? Myślę że na tyle sposobów na ilu chce nim być. Jednakże są dwie, generalne drogi. Szybko, jak burza z piorunami albo mozolnie, konsekwentnie i prawdziwie. Banał. W tym kraju nie trzeba mieć żadnego wykształcenia, ŻADNEJ PASJI, inteligencji!! etc. by zostać znanym z tego że jest się znanym. Banał. Za to ciało, cycki, jędrne pośladki i napompowane usta, wulgarny strój tak. Banał. Nie trzeba kompletnie niczym się zajmować. Ponoć wystarczy być. Banał. Banał, banał banał??? Bodajże w Anglii istnieją specjalne szkoły, które uczą wszystkiego co związane z tym zawodem. Bo to wcale nie jest taka banalna sprawa!

Celebrytyzm to ciężka praca, wysiłek i ogromne pieniądze. Po pierwsze aby być celebrytą, coś za tym wszystkim musi stać. Jakaś myśl, idea, przesłanie. Nie kupuję czegoś tylko dlatego, bo chcę to kupić. To bezsens. Kupując suszarkę do włosów nie kupuję jej tylko po to by ją kupić, kupuje ją, bo będę nią suszył swoje mokre włosy po kąpieli.

Po drugie trzeba mieć na siebie pewną koncepcję. Pewne założenia tego, jak chcemy być odbierani, jak chcemy prezentować się publiczności etc. Każdy szczegół musi być zaplanowany. Powoli mnie to męczy, że wszyscy młodzi ludzie w Polsce chcą być sławni. Chcą być celebrytami. Ciągłe publikowanie idiotycznej wzmianki w prasie na temat kataru czyjegoś psa kompletnie już na mnie nie działa. Rozumiem ludzki ekshibicjonizm, to fajna sprawa, ale mamy już tego przesyt. Mamy za dużo celebrytów, jeszcze więcej stylistów, blogerek i całej maści osób pretendujących do bycia znanym. Jezu, jakie to denerwujące!!!!


Niech ludzie sobie w końcu uświadomią, że nie KAŻDY, i nie WSZYSCY będą gwiazdami. Gwiazdą się rodzi i gwiazdą się umiera. Oczywiście jeśli ktoś dobrze interpretuje pojęcie i status gwiazdy. Dlatego niech wszyscy celebryci po prostu umrą. Niech nie będzie celebrytów, gównianej sieczki, która nie wnosi nic do naszej rzeczywistości, oprócz tysięcy ton zmarnowanego papieru, bo przecież gdzieś muszą się pokazywać... Niech nie będzie bankietów, afterów i szołów... Czy bez tego nasze życie będzie uboższe? Z pewnością nie...
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
POLECAMY 0 0Takiej inwestycji Zakopane nie widziało. Ksiądz buduje "galerię handlową" przy kościele i Krupówkach
O TYM SIĘ MÓWI 0 0Uczeń jak mistrz. Oto poseł, który zastąpił Piotrowicza i kroczy jego ścieżką
Cinergia 0 0Reżyser “Pokoju” i aktor z “Matriksa” przyjadą do Łodzi. Rusza festiwal Cinergia
0 0Coldplay rezygnuje z trasy koncertowej. Wokalista twierdzi, że mają ważny powód
0 0Michalkiewicz ujawnił dane ofiary księdza. Pytamy, czy mu nie wstyd
0 0Robią coś, czego bał się rząd PiS. Czesi wprowadzają podatek, który tak drażni Amerykanów
0 0Edycja genów to rynek wart miliardy. Opiera się na metodzie podejrzanej u bakterii
O TYM SIĘ MÓWI 0 0Psy zagryzły kobietę w ciąży. Umarła w lesie, w którym trwało polowanie
0 0Dulkiewicz o kandydaturze Jaśkowiaka. Wymowna reakcja prezydent Gdańska
0 0Z domowym budżetem to by nie przeszło. Rząd zachowuje się jak nieodpowiedzialna gospodyni

MOTO

0 0Gdzieś już to widziałeś. Seat Tarraco to dobre… niemieckie auto – nie licz na hiszpański temperament
0 0Ten dziwoląg da się lubić. Nowy C-HR ma przekonać tych, którzy do tej pory mówili mu "nie"