O autorze
Od kilku lat pracuję jako modelka. W moim życiu wszystko przebiegało jak u każdej nastolatki aż do 15 roku życia... Kiedy szefowa agencji w której obecnie pracuję, zauważyła mnie na ulicy i zaprosiła do współpracy. Od tamtej pory można powiedzieć, że życie odmieniło mi się o 180 stopni :)

Swoje pierwsze zawodowe kroki stawiałam w Paryżu. Później zaczęły się kolejne wyjazdy: Mediolan, Londyn, Ateny, Madryt, Barcelona, Sydney, Nowy Jork itd.

Podróże były dla mnie zawsze ciężkie, szczególnie jeżeli chodziło o rozłąkę z rodziną, chłopakiem czy przyjaciółmi. Dlatego też zdecydowałam się na przerwę, zaczęłam studia i stacjonarną pracę.

Ale modeling zaraża! I zaczęłam tęsknić za tą pracą. Po prawie 5 latach wróciłam do mody na pełnych obrotach i tym chciałabym się dzielić na swoim blogu.
Możecie mnie również obserwować na Instagramie: sylwia_sucha

Nareszcie lato

Zdjęcie z kampanii Quiosque fot.: Kajus Pyrz
Nareszcie lato i piękna pogoda! Strasznie nie mogłam się doczekać cieplejszych nocy, które zachęcają do wieczornych spacerów czy też spotkań ze znajomymi nad Wisłą i pogawędek.Moje wakacje będą oczywiście pracujące ale również w miłym klimacie i otoczeniu, ponieważ póki co we Francji i Turcji.

To mój taki najbliższy plan, jeżeli chodzi o czerwiec. Do Francji lecę po raz kolejny z ekipą z marki Quiosque robić zdjęcia tym razem kolekcji jesień zima 2015-2016.

Na myśl o zimowych ciuchach zaczyna mi się robić mnie szkoda. Już widzę siebie w swetrach, kurtkach, czapkach przy upale... Makijażystka na pewno nie będzie się nudzić podczas tej pracy.

Po Francji wracam na chwilę do domu. W sumie tyle, co przepakować walizkę i wyruszam do Turcji, do Istambułu.

W Turcji zostanę prawdopodobnie do końca sierpnia. Wszystko zależy od pracy, czy uda mi się coś dostać na castingach czy też nie.

Cieszę się na wyjazd do tego kraju. Zawsze chciałam tam polecieć i zobaczyć to miejsce, tylko jakoś mało chętnych na wakacje tam było. Ale jak widać, jak nie z przyjaciółmi, to mogę lecieć sama - dostałam zaproszenie od agencji z Turcji, żebym przyjechała do pracy, co bardzo mi się spodobało.

Może na początek miałam małe ale... Aleee, jak przemyślałam za i przeciw wyszło, że powinnam lecieć.

Mam nadzieję, że poznam mnóstwo nowych ludzi i będą to miłe chwile spędzone w Istambule.

Kolejnym moim planem jest Tajlandia! Chciałabym połączyć ten wyjazd z wakacjami i pracą.

Właśnie moja agencja z Polski jest w trakcie szukania agencji i korzystnych warunków. Jest to również kolejne moje marzenie, które zamierzam spełnić! Chciałabym zobaczyć w Tajlandii jak najwięcej. Tyle wspaniałych historii słyszałam od swoich znajomych, którzy wybrali się na dziko, zwiedzali ten cudowny kraj. Latali od wyspy do wyspy, podziwiali widoki i zachwycali się kulturą i jedzeniem.

Sama od paru dni buszuję po necie i czytam co najlepiej zobaczyć, oglądam zdjęcia, a w głowie obmyślam plan, co po kolei bym chciała zobaczyć.

Może ktoś z Was był już w Tajlandii i Turcji? Może znacie miejscówki, które powinnam zobaczyć na pewno w tych miejscach? Jakieś knajpy z dobrym jedzeniem polecacie? Chętnie usłyszę coś ciekawego od Was o tych miejscach. Napiszcie, czego nie powinnam przegapić ;)


Ja postaram się również pokazywać te miejsca z ciekawych stron, nie tylko ze strony turystycznej ale i zawodowej. Na pewno ciekawe zdjęcia będą pojawiać się na moim instagramie.

Udanych wakacji wszystkim życzę!
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
"Wyobraźcie sobie, co by było...".[b] Terlikowski zaskakuje opinią ws. naklejek "Gazety Polskiej"[/b]

"Wyobraźcie sobie, co by było...". Terlikowski zaskakuje opinią ws. naklejek "Gazety Polskiej"

Joanna Scheuring-WielgusJoanna Scheuring-Wielgus

Procedowany projekt ustawy o powołaniu Komisji, która ma się zająć problemem pedofilii, to nic innego jak ściema, zasłona dymna i pozorowane działanie. Po pierwsze od tej komisji de facto nic nie zależy, nie ma żadnych sprawczych kompetencji, które pozwoliłyby na penalizowanie przestępców seksualnych, którzy dopuszczają się czynów seksualnych na niepełnoletnich.

PiS pozbierało się po porażce Szydło. [b]Ma kandydata na inne ważne stanowisko w UE

PiS pozbierało się po porażce Szydło. Ma kandydata na inne ważne stanowisko w UE