O autorze
Generał broni Wojska Polskiego, prof. dr hab. nauk wojskowych, poseł na Sejm X kadencji, teoretyk wojskowości, wykładowca akademicki. Od roku 1962 sprawował różne stanowiska techniczne oraz dowódcze w siłach zbrojnych. W latach 1980-1985 pełnił funkcję Komendanta – Rektora Wyższej Oficerskiej Szkoły Radiotechnicznej w Jeleniej Górze. Od roku 1988 przez dwa lata sprawował stanowisko Zastępcy Szefa Sztabu Generalnego WP, a w 1990 r. został Rektorem Akademii Obrony Narodowej w Warszawie. W latach 2000-2010 pracownik naukowy AON. Obecnie jest wykładowcą na Uczelni Techniczno-Handlowej im. Heleny Chodkowskiej w Warszawie. Wielokrotnie odznaczony, m.in.: Krzyżem Komandorskim Orderu Odrodzenia Polski (2000), Krzyżem Oficerskim (1988), Krzyżem Kawalerskim (1981) czy też Złotym Krzyżem Zasługi (1975).

Hurtowa islamizacja zabije Europę jaką znamy

Tylko od początku 2015 r. do Europy przez Morze Śródziemne przybyło ponad 600 tysięcy imigrantów i uchodźców.
Tylko od początku 2015 r. do Europy przez Morze Śródziemne przybyło ponad 600 tysięcy imigrantów i uchodźców. Fot. Freepik.com
Narody można podbić trojako - poprzez podbój militarny, religijny lub gospodarczy. Ekstremiści islamscy wymyślili nową, bezkrwawą metodę na podbój Europy. Dokonają tego poprzez zasiedlenie. Czy taki właśnie czarny scenariusz realizuje się obecnie na naszych oczach?


Zachód popełnia ideologiczne samobójstwo?

W 1964 roku w książce pt. „Suicide of the West”, James Burnham napisał: „Liberalizm jest ideologią samobójstwa Zachodu”. Według autora, bezmyślna i wielkoduszna polityka europejskich liberałów, którzy podporządkowują interesy własnych narodów utopijnym i altruistycznym impulsom, może oznaczać koniec zachodniej cywilizacji jaką znamy.

Podczas, gdy europejscy politycy debatują, spierają się i prześcigają w kolejnych pomysłach rozwiązania kryzysu imigracyjnego, uchodźcy z Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej zalewają Europę. Duchowi przywódcy muzułmańscy, jak np. imam Mohammad Fouad al-Barazi, do którego przylgnął przydomek „kaznodzieja nienawiści”, nawołują otwarcie, aby jak najwięcej muzułmanów przybywało do Europy, mówiąc wprost, że imigracja to część podboju kontynentu europejskiego. Pouczają wyznawców islamu, że muzułmanie nigdy nie powinni się integrować z mieszkańcami kraju do jakiego przybywają. Powinni za to pozostać wierni swoim zwyczajom oraz tradycji, a także domagać się dla siebie jak najwięcej praw. Muzułmanie powinni wykorzystać kryzys imigracyjny tak, aby rozmnażać się w związkach z europejskimi obywatelami i w ten sposób podbijać ich kraje. Celem końcowym muzułmańskiego podboju Europy ma być przejęcie całkowitej władzy nad jej terytorium…niestety z naszym niemym przyzwoleniem.

To już nie jest Europa, to Eurabia

Można z dużą dozą pewności stwierdzić, że znaczna część działalności Państwa Islamskiego jest obecnie nakierowana na jak najszerszy eksport islamskiej ideologii do krajów zachodnich. Setki a może i tysiące młodych ludzi szkolonych na Bliskim Wschodzie jest obecnie wysyłanych wraz z uchodźcami do Europy oraz Stanów Zjednoczonych.


Bez uszczelnienia zewnętrznych granic, państwa europejskie nie będą w stanie zatrzymać fali imigrantów przybywających na Stary Kontynent z krajów islamskich. Tak duża liczba uchodźców, w przeważającej części muzułmanów, sprawi, że w Europie zaczną nasilać się niepokoje społeczne oraz konflikty o podłożu światopoglądowym i religijnym, które mogą w efekcie doprowadzić nawet do wojny domowej.

Muzułmanie, w większości, nie chcą nawet słyszeć o choćby częściowej asymilacji z resztą europejskiego społeczeństwa. Z czasem będą coraz głośniej żądać respektowania ich poglądów religijnych, wrażliwości warunkowanej szariatem oraz stylu życia, które bezsprzecznie kłócą się z europejskimi ideałami. Obecna polityka imigracyjna UE pozostawia nam jedynie trzy możliwości na przyszłość – podporządkowanie się, repatriacja lub wojna.

W sytuacji, gdy kurczy się liczba rodzimej ludności Europy, a niż demograficzny staje się ogólnonarodowym problemem, ogromna ilość uchodźców nie chcących integracji z zachodnią kulturą niesie ze sobą poważne niebezpieczeństwo. Tysiące imigrantów przebywających już w Europie oraz miliony tych, którzy mają dopiero zamiar do nas przybyć będzie zapewne chciało odbudować swoją populację na europejskim kontynencie, narzucając nam swój styl życia. Przywiązanie i chęć kultywowania muzułmańskiego systemu wartości będzie sukcesywnie rosnąć wraz ze wzrostem liczebności wyznawców Allaha na naszym kontynencie.

Hurtowa islamizacja Europy

Obawiam się, że europejskie kobiety, żyjące dotychczas według zachodnich, liberalnych zasad, jako pierwsze odczują wpływ restrykcyjnego prawa islamskiego – szariatu, na ich życie. Niższy status prawny i społeczny kobiet w religii muzułmańskiej oraz zbyt duże różnice kulturowe doprowadzą w końcu do wybuchu licznych konfliktów o podłożu rasowym, płciowym, ideologicznym i kulturowym.

Przecież dla muzułmanina nie do pomyślenia jest to, aby kobieta mogła na przykład wydawać mu jakiekolwiek polecenia. Doprowadzi to do tego, że zachodnie kobiety nie będą mogły być szefami pracowników-muzułmanów. Europejska poprawność polityczna każe im włożyć burki, zamknąć się w domu i zapomnieć o karierze zawodowej. Czy będą one mogły wychodzić z domu i same spacerować po mieście? Z uwagi na swoje bezpieczeństwo zapewne nie.

Zgodnie z zasadami szariatu, niemuzułmanin nie może być szefem muzułmanina. Tak więc, wraz z rozrastającą się populacją muzułmańską, która będzie coraz śmielej żądać respektowania swojego systemu wartości, niemuzułmańscy szefowie będą mieć do wyboru - albo przyjść na islam, albo stracić stanowisko. Do podobnych konfliktów ideologicznych będzie zapewne dochodzić również na wielu innych płaszczyznach naszego codziennego życia. Powyższy scenariusz to tylko przykład tego, co może nas, Europejczyków, niedługo czekać.

Liberalna demokracja w naszym wydaniu, która kompletnie nie sprawdza się w dzisiejszych realiach politycznych i społecznych, stanie się przeżytkiem na nasze własne życzenie. Czy polityczna poprawność doprowadzi do całkowitej zmiany naszego stylu życia, a w większości chrześcijańska Europa stanie się głównie muzułmańską?

Źródło:

fronda.pl
wpolityce.pl
wolnemedia.net
klubinteligencjipolskiej.pl
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
RECENZJA 0 0Obejrzałem sequel "Lśnienia". To nie jest zwykły skok na kasę, ale i tak jest z nim problem
Volvo 0 0Chcesz tanio kupić nowy samochód? To najlepszy moment. Zobacz, co wymyśliło Volvo
Leroy Merlin 0 0Glamour, a może... pustynny? Najnowsze ekscytujące trendy w urządzaniu wnętrz
ASZdziennikMotorola 0 07 pomysłów na wieczór, które są tak fajne, że aż szkoda ich nie wrzucić na Insta
0 0Nawet Imperium nie ma tylu klonów. Nowa funkcja w Instagramie, dziwnie znajoma...
WYWIAD 0 0Wyślij kartkę do 5-letniej Natalki! Mama przekłada święta i prosi internet o pomoc
DADHERO.PL 0 0Co się dzieje, gdy wrzucasz do sieci zdjęcia swoich dzieci? Zanim to zrobisz, przeczytaj ten tekst
POLECAMY 0 0Przez nową modę wstydzę się, że mam iPhone’a. Najgłupsza rzecz w smartfonach, jaką widziałem
POLECAMY 0 0Polacy sprzątają Himalaje. Andrzej Bargiel wziął worki i poszedł na lodowiec. "Ilość śmieci szokuje"