O autorze
Bloger (dożywotnio), przedsiębiorca, autor książek. Przez 6 lat autor Apple Blog, teraz właściciel i współwłaściciel kilku firm działających w internecie, kategoriach mobilnych oraz „internet of things”. W przeszłości także host audycji radiowych, programów i podcastów video, niemal wszystkich skupionych wokół internetu lub Apple. Obecnie najaktywniej zaangażowany w PressPad, swoją nową książkę „Apple OS X Poradniki dla początkujących” oraz społeczność skupioną wokół druku 3D Materialination.

Jutro w Krakowie 1000+ osób będzie świętować wtorek

O 19 w Forum Przestrzenie studenci, artyści, programiści, przedsiębiorcy i przedstawiciele dziesiątek innych środowisk będą świętować dwie rzeczy: wtorek i #omgkrk.


Ostatnio pisałem o #omgkrk, jutro będzie można zobaczyć na żywo siłę tego formującego się nurtu. Ponad 1000 osób pojawi się na imprezie X-Massive Party w Forum Przestrzenie o 19 (wydarzenie na Facebooku). Jeśli będziecie w okolicy koniecznie wpadnijcie.

Impreza jest darmowa dzięki tuzinom sponsorów z krakowskiego środowiska, którzy wyłożyli kasę lub zaangażowali swój czas, aby jutrzejszy wieczór przeszedł do historii. Nie może was tam zabraknąć, do zobaczenia!

Aktualizacja: impreza zakończona sukcesem – płaciłem za balony więc najbardziej interesowało mnie żeby nikt nie umarł od wdychania helu :) A na serio to impreza wypełniła Forum jak nigdy przedtem (właściciele dzwonili do nas następnego dnia i zapraszali ponownie). Dzięki wszystkim którzy się pojawili, a nieobecni niech żałują!

Nawet się załapałem na miniaturkę YouTube, a ponieważ kamerowali późno, to minę mam już niewyraźną :)

Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...