O autorze
Bloger (dożywotnio), przedsiębiorca, autor książek. Przez 6 lat autor Apple Blog, teraz właściciel i współwłaściciel kilku firm działających w internecie, kategoriach mobilnych oraz „internet of things”. W przeszłości także host audycji radiowych, programów i podcastów video, niemal wszystkich skupionych wokół internetu lub Apple. Obecnie najaktywniej zaangażowany w PressPad, swoją nową książkę „Apple OS X Poradniki dla początkujących” oraz społeczność skupioną wokół druku 3D Materialination.

Mapped in Poland

MappedinPoland.com
Jestem od kilku tygodni w Tel Aviv. Kupiłem bilet w jedną stronę i poznaję tutejszą scenę startupową, ludzi i inwestorów. Bardzo przydatna w mojej podróży jest strona mappedinisrael.com. Po kilku tygodniach pracy dziś startuje mapa mappedinpoland.com. Wyzywam was żebyście dodali do niej swój projekt.


Wiedziałem że Michał Sapka po narodzinach #omgkrk zebrał kilkadziesiąt adresów krakowskich startupów i umieścił je na mapie. Po moich namowach poszedł o krok dalej i dziś startuje z mappedinpoland.com.

Z oczywistych względów na mapie pinezki są wbite wyłącznie w Krakowie i okolicy. Dlatego wyzywam wszystkie pozostałe miasta w Polsce na pojedynek – pokażcie Krakowowi że możecie uzupełnić tę mapę szybciej, nawet jeśli goście od „na pole” mieli lotny start!

Aby dodać nową pozycję trzeba
• odnaleźć swoją pozycję na mapie,
• wbić pinezkę,
• podać nazwę projektu i maila firmowego.
Mail jest używany wyłącznie do potwierdzenia „własności” pinezki i nie jest widoczny w serwisie.

Brawa dla Michała. I dzięki wszystkim, którzy dodadzą projekty.

Powodzenia! mappedinpoland.com
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
[b]Piknik, różowe włosy, internetowy detoks. [/b] Oto 30 rzeczy, które powinno się zrobić w lato chociaż raz
ALEKSANDRA GERSZ

Piknik, różowe włosy, internetowy detoks. Oto 30 rzeczy, które powinno się zrobić w lato chociaż raz

[b]Hans Solo kontratakuje! [/b] Raper z Pięć Dwa i członek Luxtorpedy o kondycji swojego serca i słuchu
WYWIAD

Hans Solo kontratakuje! Raper z Pięć Dwa i członek Luxtorpedy o kondycji swojego serca i słuchu

Marcin PonikowskiMarcin Ponikowski

Jim Jarmusch jeszcze nigdy nie był tak krytyczny wobec popkultury, swojej ojczyzny, kondycji planety, człowieka i jego ikon, a przede wszystkim względem swoich popularnych kolegów z branży. Wszyscy ci, którzy odsądzają go za film o zombie od czci i wiary w filmowy kunszt, powinni oglądnąć obraz jeszcze raz. Z potrójnym przymrużeniem oka.

MARSZ RÓWNOŚCI W BIAŁYMSTOKU

REAKCJE NA PRZEMOC I AGRESJĘ