O autorze
To będzie blog o tym co mnie cieszy, śmieszy, irytuje, wkurza i denerwuje. Chcę prowokować Was do dyskusji i stawiać pytania, które zmuszają choćby do chwili refleksji. Po 15 latach pracy, odszedłem z TVNu gdzie współtworzyłem m.in. Fakty, Prześwietlenie, Teraz My i Czarno na Białym. Przede mną nowe wyzwania i nowe cele. Jako rasowy reporter jestem ciekawy świata oraz ludzi i tym chcę się dzielić. Bez tematów tabu i zawsze
na temat. Mój Twitter

Premier jak ojciec


Mam dla Jarosława Kaczyńskiego kandydata na premiera. Jest to osoba powszechnie znana, wielu tzw. celebrytów chciałoby mieć taką rozpoznawalność. Jest wytrawnym biznesmen inwestującym w media, edukację i odnawialne źródła energii. Wspiera lokalną produkcję tekstylną, głównie moher. Wygadany, co na pewno ułatwi kontakty z prasą. W swoich publicznych wystąpieniach nie przywiązuje większej wagi do prawdy, posługuje się insynuacjami, co jest bardzo przydatne w polityce. Moim zdaniem lepszego kandydata na premiera Jarosław Kaczyński nie znajdzie, oto on - Tadeusz Rydzyk. A tak na serio, dlaczego w ogóle media zajmują się kolejną polityczną szopką? Przecież wiadomo, że „premier PiSu” to wyłącznie chwyt marketingowy. PR rządzi, to jest parapolityka. Szkoda, że tak wielu dziennikarzy daj się w nią wciągać.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
[b]Ordo Iuris wzięło na celownik fundacje równościowe[/b]. Zasypało je lawiną pism

Ordo Iuris wzięło na celownik fundacje równościowe. Zasypało je lawiną pism

Joanna Scheuring-WielgusJoanna Scheuring-Wielgus

Procedowany projekt ustawy o powołaniu Komisji, która ma się zająć problemem pedofilii, to nic innego jak ściema, zasłona dymna i pozorowane działanie. Po pierwsze od tej komisji de facto nic nie zależy, nie ma żadnych sprawczych kompetencji, które pozwoliłyby na penalizowanie przestępców seksualnych, którzy dopuszczają się czynów seksualnych na niepełnoletnich.

Mazurek przyłapana na zdjęciu z Berlusconim. [b]Polacy nie zostawili na niej suchej nitki[/b]

Mazurek przyłapana na zdjęciu z Berlusconim. Polacy nie zostawili na niej suchej nitki