O autorze
To będzie blog o tym co mnie cieszy, śmieszy, irytuje, wkurza i denerwuje. Chcę prowokować Was do dyskusji i stawiać pytania, które zmuszają choćby do chwili refleksji. Po 15 latach pracy, odszedłem z TVNu gdzie współtworzyłem m.in. Fakty, Prześwietlenie, Teraz My i Czarno na Białym. Przede mną nowe wyzwania i nowe cele. Jako rasowy reporter jestem ciekawy świata oraz ludzi i tym chcę się dzielić. Bez tematów tabu i zawsze
na temat. Mój Twitter

Sprawdzam


Mord, zbrodnia. W sprawie katastrofy smoleńskiej nie można powiedzieć już nic mocniejszego. To już nie są sugestie czy przypuszczenia. Jarosław Kaczyński stawiając swoje oskarżenia jest absolutnie pewny. Dla polityków PiSu sprawa jest jasna, 10.04.2010 doszło do zamachu. Oni wiedzą, mają dokumenty i świadków. Wiedzą, ale nie powiedzą. Jako dziennikarz i obywatel domagam się od Jarosława Kaczyńskiego natychmiastowego ujawnienia wszystkich posiadanych przez niego dowodów, które potwierdzają słowa o zamachu. Jego oskarżenia są zbyt poważne i jeśli są prawdziwe niosą za sobą niewyobrażalne konsekwencje. Tak wpływowy polityk musi odpowiadać za to co mówi. Tu chodzi o bezpieczeństwo państwa. Karty na stół Panie Prezesie, sprawdzam.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
Człowiek Dudy w KRS nie wytrzymał po pytaniu dziennikarza. [b]"Co to pana obchodzi, gdzie ja byłem?"[/b]

Człowiek Dudy w KRS nie wytrzymał po pytaniu dziennikarza. "Co to pana obchodzi, gdzie ja byłem?"

Wiadomo, co z pensją pierwszej damy. [b]Prezydentowa Duda wyraziła życzenie

Wiadomo, co z pensją pierwszej damy. Prezydentowa Duda wyraziła życzenie

"Ludzie homoseksualni w przemowach pracowników Pańskiej organizacji są odczłowieczani, dehumanizowani, pozbawiani twarzy i uczuć. Przypisywane są nam nie tylko zbrodnicze intencje, również naszemu życiu odbierana jest jego pełnowartościowość i godność".