O autorze
Jestem trenerem. Rozwijam firmy i ludzi w tych firmach. Jestem ojcem. Rozwijam i jestem nieustannie rozwijany przez moich dwóch synów. Jestem biegaczem. Półmaratony, maratony, czasem trafi się triathlon. Ale codziennie ciężka praca. Jestem blogerem. Uwielbiam opowiadać historie. A jeszcze bardziej słuchać tych, którymi dzielą się ze mną goście mojego cyklu "Wysłuchał: Tomasz Staśkiewicz".
Jestem Warszawianinem. Z dziada pradziada.

Bareja wiecznie żywy

Kocham „Rejs”, „Misia”, „Alternatywy 4”. Przerysowana, absurdalna rzeczywistość tamtych czasów bawi ludzi, którym przyszło żyć i dorastać w PRL-u. Ale czy młodzież, która również lubi te filmy może zrozumieć ich specyfikę? Ona nie musi rozumieć. Ona żyje w tej rzeczywistości! Bareja wiecznie żywy!


Właśnie kończy się kolejny długi weekend. Boże Ciało i weekend wbrew prognozom nie były takie brzydkie. Aż by chciało się np. pokopać w piłkę. Albo porzucać do kosza. Szkoda tylko, że dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 3 i Gimnazjum nr 4 w Piasecznie zamknęła na cały długi weekend szkolne boisko. Dlaczego? Ponieważ w tym czasie jest turniej koszykówki… Na sali gimnastycznej. Więc albo sala, albo boisko!
Młodzież przecież zawsze może pograć na Playstation. Brawo! Najbliższe czynne boisko – 3km. Zupełnie jak taras widokowy we Wrocławiu. Czy Wy też spotykacie wokół siebie takie absurdy?
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
[b]Ordo Iuris wzięło na celownik fundacje równościowe[/b]. Zasypało je lawiną pism

Ordo Iuris wzięło na celownik fundacje równościowe. Zasypało je lawiną pism

Joanna Scheuring-WielgusJoanna Scheuring-Wielgus

Procedowany projekt ustawy o powołaniu Komisji, która ma się zająć problemem pedofilii, to nic innego jak ściema, zasłona dymna i pozorowane działanie. Po pierwsze od tej komisji de facto nic nie zależy, nie ma żadnych sprawczych kompetencji, które pozwoliłyby na penalizowanie przestępców seksualnych, którzy dopuszczają się czynów seksualnych na niepełnoletnich.

Mazurek przyłapana na zdjęciu z Berlusconim. [b]Polacy nie zostawili na niej suchej nitki[/b]

Mazurek przyłapana na zdjęciu z Berlusconim. Polacy nie zostawili na niej suchej nitki