O autorze
Jestem trenerem. Rozwijam firmy i ludzi w tych firmach. Jestem ojcem. Rozwijam i jestem nieustannie rozwijany przez moich dwóch synów. Jestem biegaczem. Półmaratony, maratony, czasem trafi się triathlon. Ale codziennie ciężka praca. Jestem blogerem. Uwielbiam opowiadać historie. A jeszcze bardziej słuchać tych, którymi dzielą się ze mną goście mojego cyklu "Wysłuchał: Tomasz Staśkiewicz".
Jestem Warszawianinem. Z dziada pradziada.

Bareja wiecznie żywy

Kocham „Rejs”, „Misia”, „Alternatywy 4”. Przerysowana, absurdalna rzeczywistość tamtych czasów bawi ludzi, którym przyszło żyć i dorastać w PRL-u. Ale czy młodzież, która również lubi te filmy może zrozumieć ich specyfikę? Ona nie musi rozumieć. Ona żyje w tej rzeczywistości! Bareja wiecznie żywy!


Właśnie kończy się kolejny długi weekend. Boże Ciało i weekend wbrew prognozom nie były takie brzydkie. Aż by chciało się np. pokopać w piłkę. Albo porzucać do kosza. Szkoda tylko, że dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 3 i Gimnazjum nr 4 w Piasecznie zamknęła na cały długi weekend szkolne boisko. Dlaczego? Ponieważ w tym czasie jest turniej koszykówki… Na sali gimnastycznej. Więc albo sala, albo boisko!
Młodzież przecież zawsze może pograć na Playstation. Brawo! Najbliższe czynne boisko – 3km. Zupełnie jak taras widokowy we Wrocławiu. Czy Wy też spotykacie wokół siebie takie absurdy?
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
POLECAMY 0 0Franek Sterczewski zdradza plan na działanie w Sejmie. I opowiada, jak wyglądał "chrzest" w TVP
0 0Tak odpowiedziała na zaproszenie Dudy. Reakcja europosłanki PO zwróciła uwagę bułgarskiej prawniczki
Unum 0 0Nigdy nie mów nigdy. Weź sobie do serca wnioski z tego badania, bo życie pisze różne scenariusze
T-mobile 0 0Tomasz Raczek w serialu Netflixa? Oto dlaczego w tej plotce jest odrobina prawdy
0 0Przepis na prezydenta. To, co w kilka miesięcy zrobił Duda, powinno być lekcją dla opozycji
0 0Czarzasty ujawnia: będą poważne zmiany na Lewicy. "Rada krajowa SLD dała zielone światło"