O autorze
Jestem absolwentem Wydziału Organizacji i Zarządzania Politechniki Łódzkiej, ukończyłem także podyplomowe studium finansów i strategii spółek na Uniwersytecie Łódzkim. Od 2010 roku byłem radnym Rady Miejskiej, a od 2013 roku pełniłem również funkcję przewodniczącego Klubu Radnych Sojuszu Lewicy Demokratycznej. W grudniu 2014 roku zostałem Pierwszym Wiceprezydentem Miasta Łodzi, odpowiedzialnym za zadania związane z pomocą społeczną, edukacją, przedsiębiorczością i rynkiem pracy, gospodarką komunalną oraz sportem i rekreacją.Od grudnia 2017 przewodniczący SLD w województwie łódzkim.

Siema, a nie ściema (z Nowogrodzkiej)

.


Spece od przekazów dnia z Nowogrodzkiej myśleli, myśleli i wymyślili. Otóż, Jurek Owsiak i jego Orkiestra biją rekordy zbiórek, bo Polakom żyje się lepiej i hojniej się dzielą. A żyje się nam lepiej (też jestem Polakiem, gorszego sortu, ale jednak) bo wspaniały, genialny, niepowtarzalny, (niepotrzebne skreślić) rząd PiS dał nam 500+. I coś tam jeszcze dał, ale nie zapamiętałem, bo logika wywodu tego mnie powaliła. Na kolana. Mam nadzieję, że do kolejnego występu Orkiestry powstanę.

Nie dla lansu, sławy czy innych profitów w niedzielę, podobnie jak w latach poprzednich, zbierałem pieniądze dla Orkiestry. Jako człowiek gorszego sortu wręcz mam taki obowiązek, bo jeszcze mnie Naczelnik Państwa zapisze do swojego czyli lepszego sortu i dopiero się narobi… Zbieram, bo podziwiam Jurka Owsiaka i jego Orkiestrę. To już tyle lat, a Polacy wciąż hojnie otwierają portfele (bez 500+ też otwierali jakby kto zapomniał), bo nie wrzucić choć grosza do puszki to wstyd, a pokazać się na ulicy bez serduszka Orkiestry – duży obciach. Ba, coraz więcej jest tych, którym sprzęt medyczny kupiony za pieniądze ze zbiórki uratował jeśli nie życie to zdrowie. To są fakty, a nie ściema lansowana przez speców od PR z Nowogrodzkiej. Ale skoro rządowi Jurek i jego Orkiestra są tak wstrętne to uprzejmie informuję, że nie ma obowiązku korzystania ze szpitali i umieszczonego w nich sprzętu oklejonego charakterystycznymi czerwonymi serduszkami.

A specom od ściemy z Nowogrodzkiej tak ku rozwadze: im bardziej usiłujecie Orkiestrę obrzydzić tym chętniej i hojniej Polacy ją wspierają. No to siema!
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
WYBORY
0 0Pewne zwycięstwo PiS. Utrzymuje rząd z jeszcze większym poparciem
WYWIAD 0 0Okrzyknięto ją feministką, choć... sama nie rozumie dlaczego. Natchniona rozmowa z Mery Spolsky
Burgenland Tourismus 0 0Takiej Austrii na pewno nie znacie. Jesienny wypad do Burgenlandu zmieni wasze myślenie o tym kraju
0 0W Białymstoku tej zimy WOŚP nie zagra. No, chyba że stanie się cud