O autorze
Czy lifestyle może być tylko nudny? Czy tylko kontrowersja ma szansę przebicia? Perfekcjonizm nie jest naszą żadną stroną, za to poczucie humoru i niezdarność tak. Wierzymy, że uwalniać smaki można każdego dnia w każdej sytuacji, trzeba tylko trochę poszukać, dlatego prowadzimy z pasją serwis UwolnicSmaki.pl.

Co czytać na plaży? Bridget Jones wróciła. Do mężczyzn też

źródło: amazon.com
źródło: amazon.com amazon.com
Tak. Bridget Jones powraca w 3. tomie. Zdecydowanie wraca do mężczyzn (tak! znowu świat randek i to w świecie social media) i też dla mężczyzn, bowiem z wywiadu środowiskowego wynika, iż książka ta nadaje się również jako lektura dla potomków Adama. Czy warto przeczytać 3. tom Bridget Jones?


Jaka jest ta książka?

Przede wszystkim - śmieszna. W świecie frazesów: "najlepsza komedia tego lata" czy "zabijemy Cię śmiechem" pojęcie "rozśmieszania" nieco się rozmieniło na drobne. Jednakże założę się o przepis na domowe pesto, że większości czytelników drgnie w uśmiechu nie raz kontur ust.

Trudno w którymś momencie nie utożsamić się z główną bohaterką/jej życiem/przyjaciółmi, choć przyznaję, że zwisanie z drzewa i ratunek nauczyciela wf-u nie zdarza się często.Warto przeczytać tę książkę dla poprawienia samopoczucia, również poprzez krytyczny benchmark z niezdarnością głównej bohaterki. Ta książka to też punkt wyjścia do refleksji: "jak zmienić swoje nawyki" bez moralizatorskigo tonu i wyników badań naukowych. Bez względu na aspekt przeglądania się jak w lustrze - ta książka to po prostu dobra zabawa, szczególnie w drugiej części - kiedy czytamy jak bohaterka staje na nogi i idzie dalej prawie jak w takt "Every Woman" Whitney Houston.

Książka jest idealna na plażę

Redakcja UwolnicSmaki.pl intensywnie wizualizuje swój własny pobyt nad piękną plażą i morzem, które nie ma końca (zupełnie jak w nostalgicznej czytance podręcznika do j.niemieckiego "...der Strand ist nicht zu ende..."). Zdecydowanie, z torby wyziera 3. tom Bridget Jones o podtytule, który nie da się zapamiętać.


Panowie z Abstrachuje.tv mogliby (proszę!) przygotować jakiś film o lecie w mieście. O osobach, które desperacko pragną plaży i wizualizują wśród rozprażonych dachów i woniejących asfaltów Bałtyk, wydmy i jod (o ile da się go w ogóle wizualizować).

Nic to. Pora zabrać się za, skądinąd co tu nieskromnie mówić, rewelacyjną kawę i czytać, czytać, czytać.

Pytanie, co jeszcze sensownego można czytać na plaży? Nawet takiej - wyimaginowanej?
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
PILNE! 0 0Jest wyrok TSUE ws. Polski! To w praktyce cofa całą pisowską reformę sądownictwa
POLECAMY 0 0Nigdy się nie poddawaj – tego uczy kino. 10 tytułów, które powinien zobaczyć każdy mężczyzna
Volvo 0 0W mieście Volvo ci więcej. Kompaktowy XC40 to SUV gotowy na (prawie) wszystko
0 0Modest Amaro otwiera kolejną restaurację. “To będzie coś unikalnego”
0 0USA nie mogą żyć z Huaweiem, bez niego też nie. Znowu luzują sankcje
dadHERO 0 0Prawie półtora miliona złotych na polską planszówkę. Skąd ten sukces gry "Beyond Humanity:Colonies"?
0 0Najmłodsza miliarderka się bogaci. Poruszenie w świecie mody
WYWIAD 0 0"Żenujące". Były sołtys Rytla nie ukrywa, co myśli o reportażu Superwizjera o Beacie Szydło
0 0Wyrok za niski? Wnuk Wałęsy do więzienia może trafić na dłużej