O autorze
Od 25-ciu lat pasjonuję się zdrowiem i wszystkim, co ma na nie wpływ: sportem, odżywianiem, pozytywnym myśleniem oraz rozwojem osobistym. Przez lata zdobywałem doświadczenie w Niemczech, Francji, RPA oraz USA, teraz jestem w Polsce, by się nim dzielić. Trenowałem takie osoby jak: Keanu Reeves, Heidi Klum, Alicja Bachleda-Curuś, Iza Miko, Weronika Rosati. Jako zawodnik byłem Akademickim Mistrzem Polski Juniorów w biegach średnich oraz członkiem kadry Niemiec.

Bądź fit! Ćwicz on-line z trenerem

Zestawy ćwiczeń na DVD sprzedają się jak ciepłe bułki, ale to wciąż nie jest pełnowartościowy trening, podczas, którego ktoś wskaże nam jakie błędy popełniamy przy wykonywaniu ćwiczenia i poinstruuje nas jak powinniśmy je wykonać poprawnie.


Znalazłem alternatywny sposób na interaktywną komunikację z osobami, które chcą zadbać o swoje zdrowie i sylwetkę.
Postawiłem na nowe technologie i udzielam video porad. Rozmawiam z zainteresowanymi osobami, bez względu na to gdzie aktualnie się znajdujemy. Umawiamy się na dogodną dla nas godzinę i działamy. Spaliłem już wiele kalorii, ćwicząc zdalnie razem z moimi klientami. Niezależnie gdzie jestem, stawiam laptopa na podłodze i pokazuję ćwiczenia na dane partie mięśni. Nigdy nie może zabraknąć rozciągania, w trakcie którego nasze mięśnie odpoczywają.Podczas video porad wielokrotnie dzielę się również swoją wiedzą na temat zdrowego odżywiania. Zawsze dobieram jadłospis pod uwarunkowania swojego rozmówcy, mając na uwadze wykonywany przez niego trening i zapotrzebowanie kaloryczne. Doradzam jak zbilansowaną dietą zwalczyć, m.in. łuszczycę czy bezsenność.

Trening ani dieta nie mogą być dla nas przykrym obowiązkiem. Dlatego ważna jest motywacja, która zazwyczaj narasta wraz z widocznymi efektami. Jestem po to, aby pomóc przetrwać ten najtrudniejszy pierwszy okres. Poznając osobę podczas video rozmowy staram się odnaleźć czynnik, który będzie dla niej skutecznym motywatorem. Właśnie ten pierwiastek indywidualności i interakcji w każdej rozmowie cenię najbardziej. Osoby, które się ze mną łączą zawsze mogą zapytać mnie, o co chcą, a ja poznaję je bliżej, dzięki czemu jestem w stanie precyzyjniej ukierunkować swoją poradę. Z wszystkimi osobami, które wstydzą się kontaktu video rozmawiam na czacie.

Udzielając video porad zyskałem niezwykłą elastyczność i swobodę oraz jestem w stanie pomóc większej liczbie osób, jak mogą zmienić swój styl życia. Służę dobrą radą zawsze kiedy mnie potrzebują, niezależnie od czy jestem aktualnie w Polsce czy Los Angeles. Video komunikacja pozwoliła mi połączyć aktywny styl życia z pasją do szeroko pojętego wellnes oraz doradztwa.
Zarówno moje porady, jak i doradców z innych dziedzin znajdziecie na
stronie Hopla
Materiał z video poradą:Wchodząc na stronę www.witoldszmanda.com znajdziecie okienko "porozmawiaj", gdzie możecie ze mną porozmawiać na video chacie.
Sprawdź dostępne terminy porad!
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
Zaskoczenie po klęsce Szydło. [b]Kaczyński o tym, że Merkel zadzwoniła z przeprosinami[/b]
O TYM SIĘ MÓWI

Zaskoczenie po klęsce Szydło. Kaczyński o tym, że Merkel zadzwoniła z przeprosinami

"Ludzie homoseksualni w przemowach pracowników Pańskiej organizacji są odczłowieczani, dehumanizowani, pozbawiani twarzy i uczuć. Przypisywane są nam nie tylko zbrodnicze intencje, również naszemu życiu odbierana jest jego pełnowartościowość i godność".

Oficjalnie: PSL podjęło ostateczną decyzję ws. wyborów. [b]Gorzkie słowa Kosiniaka-Kamysza[/b]
DZIEJE SIĘ

Oficjalnie: PSL podjęło ostateczną decyzję ws. wyborów. Gorzkie słowa Kosiniaka-Kamysza