O autorze
Dział styl.naTemat.pl poleca, odradza i komentuje. Szybko, konkretnie i bezlitośnie, jeśli trzeba.

Męski Stylownik na ten tydzień. Wataha, Fifa 15 i... no właśnie

Secret Service
Secret Service Fot. Materiał redakcyjny
W kilku słowach o tym, co męska część działu Styl kupiła, wypróbowała i może wam z czystym sumieniem polecić. Stylownik to gadżety, pełna kultura, moda i modne miejsca, gdzie bywamy. Bardzo stylowo.


Serial Wataha, HBO
Jesteśmy tu seansie pierwsze odcinka i powiemy otwarcie - To jest produkcja, która na pewno przypadnie wam do gustu. Wataha to nowa propozycja od HBO o oficerach straży granicznej w Bieszczadach. O czym? Gdy dochodzi do zamachu, giną prawie wszyscy. Przeżyje tylko jeden - Wiktor, który za wszelką cenę będzie chciał dociec prawdy. Oficjalne śledztwo prowadzi prokuratura, więc główny bohater ma naprawdę trudnego przeciwnika. Świetny Leszek Lichota w głównej roli. Polecamy.

Szampon Adidasa
Jeżeli szukacie dobrego szamponu, to sięgnijcie po ten od Adidasa. Nowość na rynku, ale przetestowana przez męską część załogi Natemat i - polecana oczywiście. Jak zapewnia producent - zastosowano formułę Hair Technology. Znaczy to tyle, że szampon zawiera Pentanol i polimery kationowe. Mówiąc krótko - bardzo dobrze czyśći włosy!

„Popular Problems”
Od dwóch tygodni niezmiennie słuchamy „Popular Problems”, najnowszej płyty Leonarda Cohena. Króciutkiej - trwa nieco ponad pół godziny - i bardzo dobrej, przypominającej osiągnięcia Cohena z czasów, zanim zaczął współpracę z Philem Spectorem. Jest kameralnie, głęboko - i pod względem treści, i pod względem głosu - i mocno erotycznie.


FIFA 15
Już kolejny rok z rzędu kompletnie dominuje nad konkurencyjnym PES-em. Ja swoją 15-tkę zakupiłem na PlayStation 4, konsoli, w której się zakochałem. Co tu dużo mówić - gra jest jeszcze lepsza, jeszcze bardziej przypomina prawdziwą piłkę nożną, a na widok trawy na boisku (grafika!) opadła mi szczęka. No i wreszcie mogę zagrać ukochanym Bayernem już z Lewandowskim w napadzie.

Secret Service
Powrót po latach kultowego pisma o grach. Nawet jeśli pierwszy numer sprzedała głównie nostalgia, to jest święto.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0Przez dwa miesiące byłam streamerką gier. Oto, czego się nauczyłam
JANDA 0 0Kremy z kolagenem: nie bierz pierwszego lepszego. To skomplikowany składnik
dadHERO 0 0Prawie półtora miliona złotych na polską planszówkę. Skąd ten sukces gry "Beyond Humanity:Colonies"?
0 0Polskiej szkole przydaliby się tacy nauczyciele. "Stowarzyszenie Umarłych Poetów" w teatrze
WYWIAD 0 0Dlaczego faceci nie chcą seksu. Seksuolożka wylicza powody i radzi, jak to zmienić
0 0Słynna fabryka ogłasza zwolnienia grupowe. Miśnieńska porcelana walczy o przetrwanie