O autorze
Dział styl.naTemat.pl poleca, odradza i komentuje. Szybko, konkretnie i bezlitośnie, jeśli trzeba.

Łukasz Jemioł ma już 10 lat! I z tej okazji otworzył flagowy butik w Warszawie

Łukasz Jemioł ma już 10 lat! I z tej okazji otworzył flagowy butik w Warszawie.
Łukasz Jemioł ma już 10 lat! I z tej okazji otworzył flagowy butik w Warszawie. materiały prasowe Biuro Łukasz Jemioł
Jeden z najzdolniejszych i najbardziej znanych polskich projektantów - Łukasz Jemioł - świętował właśnie dziesięciolecie marki. I z tej okazji postanowił otworzyć w Warszawie flagowy butik. Miejsce wybrał jak najbardziej pasujące do stylu, w którym sie obraca, czyli nonszalancką Mokotowską.


Jemioł butik swój otworzył parę dni temu na rogu Mokotowskiej i Koszykowej, pod adresem ul. Mokotowska 26. Na tę okazję - do podwójnego świętowania - przygotował zapowiedź swoich najnowszych kolekcji - linii Basic oraz Premium. Pierwsza kierowana jest do wszystkich, którzy szukają w swoich ubraniach odzwierciedlenia ich codzienności i tego, jak żyją nie tylko zawodowo, ale też i prywatnie. Druga z kolei pełna jest niepowtarzalnych ubrań i kierowana do bardziej wymagających klientów. Rzeczy te oczywiście są nie tylko utrzymane w charakterystycznym dla projektanta stylu, lecz także nawiązują do światowych trendów.
Projektant jest absolwentem Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi, gdzie ukończył Wydział Tkaniny i Ubioru. Za swoje krawiectwo został wyróżniony wielokrotnie, chociażby Złotą Nitką czy Oskarem Mody. Chociaż ma dopiero 32 lata, to jednak w świecie mody nie jest nowicjuszem - nowy butik otworzył chcąc uczcić dziesięciolecie istnienia marki.


-Jestem szczęśliwy i podeksytowany otwarciem swojego flagowego butiku, tym bardziej że otwieram go z pełną świadomością 10 lat moich doświadczeń z modą, z klientami, tym bardziej, że otwieram do ze ́świadomością rynku i jego potrzeb - przyznaje Jemioł i wyjaśnia, że zawsze najważniejsza dla niego była satysfakcja klientek, a tych nie brakuje. Gwiazdy, ludzie mody i mediów, blogerki, a przede wszystkim kobiety, które są świadome swego stylu i doskonale wiedzą, czego chcą.

-Ja jestem wyłącznie projektantem, który wsłuchuje się w ich marzenia i oczekiwania. Nie ma dla mnie większej nagrody niż uśmiech, zadowolenie i szczęście na twarzach kobiet, które chodzą w moich ubraniach ze świadomością, że wygladają w nich kobieco, z klasą i o to właśnie im chodziło - dodaje.

Styl Jemioła to przede wszystkim ubrania otulające ciało, elegancja bez zbędnych świecidełek i nonszalancja. Butik na Mokotowskiej ma też być jednocześnie miejscem jego pracy - a trzeba dodać, że zachwyca wyglądem i atmosferą. Jak zapewnia projektant, z okazji jubileuszu zaplanował też między innymi cztery pokazy mody, specjalnie wydany album oraz rozwój sieci sprzedaży w kraju i za granicą.
Chcesz więcej stylu? Polub nas na facebooku!