O autorze
Dział styl.naTemat.pl poleca, odradza i komentuje. Szybko, konkretnie i bezlitośnie, jeśli trzeba.

Nowy książkowy snobizm: rozbierz się i pokaż, co czytasz!

http://mashable.com/2012/07/31/books-as-bathing-suits/
Myślicie, że Agatha Christie obraziłaby się, gdyby zobaczyła swoje czytelniczki... ubrane w okładkę klasyki kryminału jej autorstwa?


Kate Imbach, która wpadła na ten prosty, lecz super ciekawy pomysł powinna zostać ozłocona. Plaża ma ten minus, że średnio nadaje się dla moli książkowych. Nie dość, że słońce oślepia i krzyczy: "Nie czytać, opalać!", to jeszcze piasek wpada między kartki denerwując czytelnika. Oczywiście można paradować z torbą, o której już pisaliśmy, ale nie jest ona raczej przeznaczona do dryfowania wśród fal. Stroje kąpielowe zdecydowanie do tego służą.


Co prawda książka Kurta Vonneguta średnio kojarzy się z beztroskim opalaniem ("Rzeźnia numer pięć, czyli Krucjata dziecięca, czyli Obowiązkowy taniec ze śmiercią"), jednak strój prezentuje się smakowicie, prawda? Nie ma to jak wygrzewać się w słońcu czytając o bombardowaniu Drezna.


Kolejna plażowa makabreska - Dostojewski i jego "Zbrodnia i kara". Nie jesteśmy przekonani, czy na piasku jest możliwe czytanie ze zrozumieniem tej książki, tak samo jak nie jesteśmy przekonani czy można oderwać wzrok od tego skomplikowanego stroju... Jak myślicie?Czas na propozycję dla panów - zgrabne szorty dla dobrej powieści przygodowej "Życie Pi". Rozbitkowie i przygody na morzu - wciąga do ostatniej strony! Wspaniały zestaw dla mężczyzn pragnących prawdziwej przygody!


Ta propozycja jest w stanie pogodzić fanów literatury i zatwardziałych hipsterów - "U martwych w Dallas" to powieść na której podstawie nakręcono uwielbiane "True Blood". Prawdziwy kosmos!


Siostra słynnej Joan nie może być pominięta w naszych propozycjach. Strój na podstawie jej powieści zadowoli wszystkich fanów egzotycznych wysp i brazylijskich karnawałów. W tym zestawie mleko kokosowe podobno smakuje najlepiej.

Który strój założylibyście? A może macie własne ciekawe pomysły na zestawienia?
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...

TYLKO W NATEMAT

ELIZA MICHALIK 0 0Przestańcie mówić o “farmie trolli”. Oto, czym naprawdę jest afera w resorcie Ziobry
NOWE INFORMACJE 0 0Tak małżeństwo Szmydt wspólnie mogło niszczyć sędziów na Twitterze

DZIEJE SIĘ

0 0"Lodowiec cofnął się o 2 kilometry". Polak na własne oczy widział, co w Arktyce zrobiła zmiana klimatu
0 0Widać dym z kosmosu. Tak płoną lasy w Amazonii i na Syberii. To NIE JEST lokalny problem
0 0Jak ministerstwo mogło płacić za usługi trolli? Detektyw ujawnia możliwe scenariusze
SONDAŻ 0 0PiS jednak nie jest teflonowe? Tąpnięcie poparcia po wybuchu afery Piebiaka