Kolejka po iPhone'a 6 już stoi. Smartfon zostanie zaprezentowany 9 września

Przed sklepem Apple'a, który znajduje się przy Piątej Alei w Nowym Jorku, ustawiła się już kolejka
Przed sklepem Apple'a, który znajduje się przy Piątej Alei w Nowym Jorku, ustawiła się już kolejka Fot. cnbc.com
Premiera iPhone’a 6 ma się odbyć 9 września. Nowy smartfon firmy Apple trafi do sprzedaży dopiero kilka lub kilkanaście dni później, ale przed nowojorskim sklepem Apple’a już stoi kolejka. Pierwsze osoby koczują na chodniku od niedzieli.

Czekający na nowego iPhone’a przynieśli ze sobą krzesła i śpiwory, ponieważ w kolejce spędzą kilkanaście dni. Dla pierwszych klientów oczekiwanie na nowego smartfona Apple’a jest przede wszystkim dobrym interesem.

Czołowe pozycje w kolejce są bowiem cenne. Jason i Moon Ray’owie za pierwsze miejsca zapłacili właśnie 2,5 tys. dolarów. Ray’owie promują przed flagowym sklepem Apple’a, który znajduje się przy Piątej Alei, aplikację pozwalająca pacjentom na komunikowanie się z lekarzami przez Skype’a.

Brian Ceballo i Joseph Cruz, którzy sprzedali pierwsze miejsca, również siedzą pod sklepem służbowo. Mężczyźni reprezentują sklep BuyBackWorld, który skupuje i sprzedaje elektronikę. Ceballo i Cruz siedzą w kolejce już po raz piąty. Do tej pory zarobili w ten sposób około 7 tysięcy dolarów.

Ceballo przewiduje, że w tym roku spędzi w kolejce 18 dni. Nie wiadomo wprawdzie, kiedy iPhone 6 trafi do sprzedaży, ale oczekujące na niego osoby są przekonane, że smartfon będzie można kupić już 18 lub 19 września.

źródło: CNBC.com
Trwa ładowanie komentarzy...