Telewizja Kurskiego znowu szokuje. Antysemita, który pisał o "chwilowo nieczynnym obozie w Oświęcimiu" w TVP Info

TVP INFO zaprosiło Stanisława Michalkiewicza, który zasłynął antysemickimi wypowiedziami.
TVP INFO zaprosiło Stanisława Michalkiewicza, który zasłynął antysemickimi wypowiedziami. Fot. Zrzut ekranu z TVP INFO
Stanisław Michalkiewicz to bohater prawicy. Teraz będą go oglądać i słuchać nie tylko odbiorcy niszowych mediów korwinistów i reszty skrajnej prawicy, ale też odbiorcy TVP. I to pomimo, że zasłynął on takimi skandalicznymi opiniami, jak twierdzenie o "chwilowo nieczynnym obozie w Oświęcimiu".

Nowy szef publicystyki w TVP Info Michał Rachoń często kontaktuje się z widzami na Twitterze. Kiedy spytał o to, jakich komentatorów chcieliby zobaczyć na antenie, często proponowano Stanisława Michalkiewicza.
I w końcu TVP Info uległo złym podszeptom – Michalkiewicz pojawił się na antenie państwowej telewizji. Komentował tam sprawę ujawnionych dokumentów z szafy gen. Kiszczaka. O ile Michalkiewicz od zawsze jest ulubieńców zwolenników Janusza Korwin-Mikkego oraz częstym gościem Radia Maryja to, publiczna telewizja powinna mieć wyższe standardy...

Szczególnie po otwarcie antysemickim tekście Michalkiewicza, który na początku 2014 roku napisał o "chwilowo nieczynnym obozie zagłady w Oświęcimiu". Wtedy za opublikowanie tekstu przepraszał nawet ówczesny naczelny Frondy.pl Tomasz Terlikowski.

Napisz do autora: kamil.sikora@natemat.pl

  • ZOBACZ TAKŻE:
  • TVP
Trwa ładowanie komentarzy...