Stuhr jako "Belfer" przestraszy jesienią. Nowy polski serial zapowiada się nieźle!

Serial "Belfer" - najbardziej oczekiwana premiera roku?
Serial "Belfer" - najbardziej oczekiwana premiera roku? Fot. Screen / Canal +
W sieci zadebiutował właśnie teaser serialu "Belfer". Jego współtwórcą jest Jakub Żulczyk, a w obsadzie znaleźli się Maciej Stuhr, Magdalena Cielecka i Piotr Głowacki.

Śmierć uczennicy wstrząsa miasteczkiem Dobrowice. Wtedy do akcji wkracza Paweł Zawadzki (Stuhr). Rozpoczyna pracę jako nauczyciel, by wkrótce zacząć szukać odpowiedzi na to, co stało się ze zmarłą dziewczyną. Nikt mu w tym jednak nie pomoże, pytanie tylko, czy na własną rękę rozwiąże tajemnicę makabrycznej zbrodni.

„Belfer” z Maciejem Stuhrem to najbardziej oczekiwany serial kryminalny roku. Na pierwszy odcinek musicie czekać do października, ale już dziś zobaczcie pierwszą zapowiedź najnowszej produkcji CANAL+!!

Posted by CANAL+ FILMY I SERIALE on 22 luty 2016
Za scenariusz "Belfra" odpowiadają dramatopisarka Monika Powalisz i pisarz Jakub Żulczyk. Obiecują, że widzowie nie będą pewni zakończenia. Zresztą podobnie jak aktorzy, przed którymi twórcy również wiele ukrywają. Ostatni odcinek jest bowiem utajniony.

Poza Stuhrem w serialu Canal+ zobaczymy Magdalenę Cielecką, Piotra Głowackiego, Łukasza Simlata czy Krzysztofa Pieczyńskiego. Na pierwszy epizod musimy jednak poczekać do października, na razie musi zadowalać teaser. A ten robi wrażenie.

Napisz do autorki: karolina.blaszkiewicz@natemat.pl

Trwa ładowanie komentarzy...