Anna Anders przestraszyła się kompromitacji? Kandydatka PiS na senatora uciekła przed debatą

Anna Maria Anders ponoć musiała wyjechać z Warszawy, dlatego nie wzięła udziału w podlaskiej debacie przed wyborami uzupełniającymi do senatu.
Anna Maria Anders ponoć musiała wyjechać z Warszawy, dlatego nie wzięła udziału w podlaskiej debacie przed wyborami uzupełniającymi do senatu. Fot . Slawomir Kaminski / Agencja Gazeta
6 marca odbędą się wybory uzupełniające do Senatu. Na cztery dni przed tym ważnym dniem każdemu kandydatowi powinno zależeć na jak najszerszej grupie odbiorców, aby zapewnić sobie głosy. Widocznie innego zdania jest kandydatka Prawa i Sprawiedliwości i córka gen. Władysława Andersa - Anna Maria Anders Costa.

W debacie przedwyborczej kandydatów na senatorów na Podlasiu, zorganizowanej w TVP3 Białystok, wzięło udział pięciu innych polityków.

Prowadzący debatę dziennikarz, tuż przed przedstawieniem kandydatów, powiedział, że do redakcji telewizji dotarła w ostatniej chwili informacja, że "ważne obowiązki służbowe zmusiły panią minister Annę Marię Anders do wyjazdu z Warszawy", w związku z czym nie może wziąć udziału w debacie. Tę informację przysłano z komitetu wyborczego Prawa i Sprawiedliwości.

Napisz do autorki: barbara.kaczmarczyk@natemat.pl

źródło: TVP3 Białystok
Trwa ładowanie komentarzy...