
Od lat ratownicy górscy niczym mantrę powtarzają, co oznacza dobre przygotowanie do górskiej wycieczki. A turyści puszczają te uwagi mimo uszu - bo przecież im tego mówić nie trzeba. Potem w sieci ogląda się zdjęcia takie, jak to, które na Twitterze nosi miano fotografii dnia.
REKLAMA
Zaśnieżony Kasprowy Wierch musiał widzieć wiele - ale czy zakochanych mających za nic warunki pogodowe? Ona - w krótkiej spódnicy, szpilkach i z dużą torbą w dłoni, on - w lekkiej kurtce, na pewno dostarczyli rozrywki internautom.
Sfotografowana para budzi uśmiech politowania i komentarze typu: "W takich rakach jeszcze nie napierałem, ale trzeba spróbować" czy "dziewczyna ukradła show wszystkim narciarskim lanserom". Oczywiście, można się śmiać, ale z drugiej strony zadawać sobie też pytanie, gdzie jest granica ludzkiej bezmyślności.
A może wcale jej nie ma? Kilka miesięcy temu udowodniła to sesja obuwia Polaków, którzy z chęcią, ale chyba nie z głową, chodzą po górach.
Napisz do autorki: karolina.blaszkiewicz@natemat.pl
