Dudowie wspierają WOŚP. Pierwsza Dama pokazała dystans - oddaje na licytację TO zdjęcie

Pierwsza dama znów "wygrywa internety"? Sprezentowała WOŚP zdjęcie, które rozbawiło Polaków.
Pierwsza dama znów "wygrywa internety"? Sprezentowała WOŚP zdjęcie, które rozbawiło Polaków. Fot. za Twitter.com/marcin_kedryna
Agata i Andrzej Dudowie postanowili pomóc Jurkowi Owsiakowi. Prezydent przekazuje spinki do mankietów, Pierwsza Dama oprawioną w ramkę fotografię ze Światowych Dni Młodzieży. Co ważne, nie byle jaką fotografię, bo tę dokumentującą jej powitanie z biskupami, o którym mówili wszyscy.

Żona prezydenta zdaje się mieć do siebie naprawdę spory dystans. Z uśmiechem oddaje na aukcję zdjęcie, które parę miesięcy temu było hitem sieci. Jego autorem jest Jacek Łabędzki. Powstało, jak wyjaśnił, dzięki temu, że "Pierwsza dama RP zachowała się spontanicznie". Idąca w stronę kościelnych dostojników Duda wykonała bardzo oryginalną pozę.
Zdjęcie polubiło na Facebooku 3 tys. osób, udostępniło ponad 1,5 tys. Stało się też podstawą do zrobienia dziesiątek memów. Teraz ktoś może mieć je na własność i to jeszcze podpisane tak: "Z uśmiechem :-), Kornhauser-Duda". Pierwsza Dama przebija w ten sposób męża, ofiarującego spinki do mankietów.

Napisz do autorki: karolina.blaszkiewicz@natemat.pl

Trwa ładowanie komentarzy...