Wielozadaniowe suplementy diety kluczem do idealnej sylwetki? Trizer to więcej niż "spalacz tłuszczu"

Fot. 123rf.com / Wavebreak Media Ltd
Szampan wypity, fajerwerki odpalone, sylwestrowe resztki dojedzone - ostatnia noworoczna powinność to realizacja poczynionych zeszłej nocy postanowień. To zadanie jest jednak trudniejsze nawet od doprowadzenia do porządku mieszkania po szalonej domówce. Bo o ile do odkurzania i wynoszenia worków ze śmieciami można zaprząc znajomych, którzy trochę się u nas zasiedzieli, to na polu walki ze zbędnymi kilogramami zostajemy z reguły sami (bo nie oszukujmy się, że na szczycie listy postanowień wpiszecie coś innego, niż dietę i regularne wizyty na siłowni).

Może więc zamiast obiecywać sobie, że w tym roku schudniemy, załóżmy lepiej, że zmienimy styl życia - z pomocą przeznaczonych do tego środków. Suplementów diety, które potęgują efekty zdrowej diety i ćwiczeń, jest na rynku mnóstwo. Tych o sprawdzonym i kompleksowym działaniu - już mniej. Jeśli więc kwestie noworocznych postanowień traktujemy poważnie, warto zorientować się, jak działanie poszczególnych preparatów wpływa na nasz organizm. Od czego zacząć? Poznać opinie na temat rynkowej nowości - preparatu Trizer.

Trizer to przemyślany skład i bezpieczne proporcje
Skuteczność preparatu wspomagającego modelowanie sylwetki leży w odpowiednim skonstruowaniu jego składu. Trizer łączy w sobie najwyższej jakości składniki w możliwie najlepszych proporcjach będąc jednocześnie całkowicie bezpiecznym dla organizmu człowieka. Jego działanie zakłada przede wszystkim spalanie tkanki tłuszczowej, usunięcie nadmiaru wody oraz wsparcie podczas wysiłku fizycznego.

Za powodzenie w tym multizadaniowym procesie odpowiedzialne są między innymi takie substancje jak galusan epigallokatechiny (EGCG), kapsaicyna, ekstrakt z ziaren zielonej kawy, chrom, wyciąg z mniszka lekarskiego, ziela pokrzywy oraz skrzypu polnego, a także substancje pobudzające takie jak kofeina, guarana, tyrozyna oraz synefryna.
Dwie pierwsze z nich to silne termogeniki, które pobudzają organizm do produkcji ciepła, do czego niezbędna jest dodatkowa energia, w tym przypadku powstała ze spalania tkanki tłuszczowej. Galusan epigallokatechiny pozyskiwany jest z zielonej herbaty natomiast kapsaicyna występuje w ostrych paprykach. Oprócz działania odchudzającego EGCG jest skutecznym antyoksydantem usuwającym z organizmu szkodliwe wolne rodniki, a kapsaicyna działa profilaktycznie w chorobach nowotworowych.
Ekstrakt z ziaren zielonej kawy swoją moc zawdzięcza obecności kwasu chlorogenowego, którego wysokie stężenie zostało utrzymane przez nie poddanie ziaren procesowi wypalania, tak jak to ma miejsce w przypadku standardowej kawy. Kwas chlorogenowy ”przestawia” organizm tak aby wykorzystywał tkankę tłuszczową jako źródła energii, a nie jak to zwykle ma miejsce czyli węglowodany.
O potrzebie dostarczenia do organizmu odpowiednich ilości chromu chyba nikogo nie trzeba przekonywać. Oprócz właściwości zdrowotnych, ten pierwiastek wspomaga również proces odchudzania. Systematycznie dostarczany hamuje apetyt, poprzez utrzymanie prawidłowego stężenia cukru we krwi. Utrzymanie glukozy na odpowiednim poziomie zapobiega zgubnym atakom głodu, dzięki czemu nie występuje potrzeba podjadania.
Odpowiedzialność za dodatkowe kilogramy ponosi nie tylko tkanka tłuszczowa, ale również nadmierna ilość wody zgromadzona w organizmie. Zbyt duża retencja nie wpływa pozytywnie na nasze zdrowie, jak również stanowi swego rodzaju balast. Na szczęście w preparacie od firmy FITLABS zastosowano sporą dawkę wyciągów z mniszka lekarskiego, ziela pokrzywy i skrzypu polnego, które odprowadzają nadmiar wody. Warto zaznaczyć, że większość zgromadzonej wody znajduje się zaraz pod skóra, w związku z czym jej usunięcie zauważalnie podkreśla zarys wypracowanych mięśni i sportowej sylwetki.


I w tym właśnie miejscu pojawia się ostatni najważniejszy atut preparatu Trizer. Organizm poradził sobie z tkanką tłuszczową oraz nadmiarem wody, w związku z czym nie pozostaje nic innego jak zadbanie o kształty sylwetki i muskulatury podczas treningu siłowego. Niezastąpione wsparcie w tym procesie zapewniają substancje pobudzające takie jak kofeina oraz guarana, które dostarczają energii przez cały trening.
Aby zmaksymalizować wydolność organizm producent zamieścił w składzie preparatu również sporą dawkę tyrozyny, która oddala poczucie zmęczenia, dzięki uwolnieniu dodatkowych porcji dopaminy i adrenaliny. Uzupełnieniem składu jest tyrozyna, która nie tylko pobudza, ale także przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej.

Poznaj opinie i metamorfozy
Osiągnięcie imponujących efektów nie jest możliwe bez prowadzenia regularnych treningów oraz stosowania odpowiedniej diety. Również i w tym przypadku producenci preparatu postanowili zadbać o swoich klientów, bowiem do każdego opakowania dołączono płytę DVD zawierającą zestaw skutecznych ćwiczeń zapewniających wyrzeźbienie sylwetki, a dla wszystkich którzy nabyli preparat Trizer, profesjonalni dietetycy firmy FITLABS skomponują indywidualną dietę na okres 30 dni. O tym, że dieta prowadzona pod okiem specjalistów z FITLABS daje pożądane efekty świadczą udokumentowane zdjęciami wpisy na specjalistycznych forach (przykłady znajdziecie tutaj i tutaj).

Trizer nie jest dostępny w aptekach - każdy klient otrzymuje dietę dostosowaną do osiągnięcia indywidualnych celów. Więcej informacji na stronie producenta.

Artykuł powstał we współpracy z firmą FITLABS.