Ale wpadka! Tego tweeta TVP Info nikt miał nie zobaczyć. "Znów czuć marihuanę na klatce"

Ale wpadka! Tego tweeta TVP Info nikt miał nie zobaczyć. "Znów czuć marihuanę na klatce"
Ale wpadka! Tego tweeta TVP Info nikt miał nie zobaczyć. "Znów czuć marihuanę na klatce" Fot. Sławomir Kamiński / Agencja Gazeta
Znów czuć marihuanę na klatce. Ciekawe, czy dyr. Lichota coś zrobi? — można było przeczytać w zaskakującym tweecie TVP Info. Stacja szybko usunęła wpis, ale czujni internauci zdążyli zrobić zdjęcie.

Trudno powiedzieć, czy tweet miał być żartem czy po prostu pomyłką - ktoś zapomniał wylogować się ze służbowego konta? Jeśli, jak sugeruje jeden z internautów, wiadomość miała zostać przesłana za pomocą DM, czyli "direct message", docelowo miał ją zobaczyć tylko jego odbiorca. Tak się jednak nie stało.
Piotr Lichota, który został wspominany w wiadomości, to jeden z nowych szefów w TVP Info. W połowie stycznia 2016 roku został kierownikiem „Panoramy” w TVP 2.

Krążący po internecie wpis nie pomaga w odbudowywaniu nadszarpniętego wizerunku stacji informacyjnej. Wiadomość o narkotykach, które miały zakłócać pracę dziennikarzy TVP Info pojawia się bowiem nie pierwszy raz. Na początku grudnia do internetu wyciekł list do kilkudziesięciu pracowników TVP oraz Telewizyjnej Agencji Informacyjnej, koordynującej pracę między innymi "Wiadomosci”, "Teleekspressu” i "Panoramy”, w którym dziennikarze TVP Info skarżyli się, że rozchodzący się po klatce schodowej zapach marihuany dociera do ich newsroomu i utrudnia im pracę.

Rzecznik TVP poinformował wówczas, że "w związku z otrzymaną informacją, TVP podjęła przewidziane prawem kroki'” – mogliśmy wtedy przeczytać w liście cytowanym przez Wyborcza.pl.
Trwa ładowanie komentarzy...