Wstrząsające nagrania żony radnego z Bydgoszczy: "W... po kwiatka! Dopiero zacznę bić! Nienawidzę cię debilu skończony"

W domu radego i członka PiS Rafała Piaseckiego trwał koszmar. Żona właśnie opublikowała nagranie.
W domu radego i członka PiS Rafała Piaseckiego trwał koszmar. Żona właśnie opublikowała nagranie. Fot. Arkadiusz Wojtasiewicz/ Agencja Gazeta
To co się działo w domu Rafała Piaseckiego, przypomina piekło na ziemi. Radny z Bydgoszczy i były członek PiS, w bestialski sposób znęcał się nad żonę psychicznie i fizycznie. Żona Karolina Piasecka postanowiła ujawnić nagrania męża-sadysty. – Dopiero zacznę cię bić! Nienawidzę cię debilu skończony – słychać na nagraniu.

Karolina Piasecka zdecydowała się opublikować nagranie tydzień po występie w "Pytaniu na śniadanie", gdzie po raz pierwszy opowiedziała o swoim życiu z politykiem PiS, w którym dominowała przemoc i ciągłe upokorzenie. Piasecki, który z powodu skandalu, postanowił wystąpić z partii, początkowo wszystkiemu zaprzeczył, później jednak twierdził, że "czasami" zdarzało mu się zatykać żonie ręką usta. Tłumaczył, że pochodzi z konserwatywnej rodziny, gdzie mężczyzna "zarabia, a żona sprząta, gotuje, prasuje".

Po ostaniach nagraniach, które pojawiły się internecie (uwaga są bardzo drastyczne), nie ma wątpliwości, że Piasecki był po prostu domowym sadystą. Na nagraniu słychać, jak mąż w niewybredny sposób zwraca się do żony. Jak opisuje "Express bydgoski", nagranie pochodzi ze stycznia. Małżonkowie wrócili właśnie z balu charytatywnego. Po wejściu do mieszkania, Piasecki zaczyna się znęcać nad Karoliną. Powód? Żona miała zostawić na imprezie kwiatek, podarowany wcześniej przez męża. To rozsierdziło radnego.
– Wyp... po kwiatka. Ma tu być za chwilę – krzyczy na żonę. – Jutro taki kupię, to tylko 3 zł – odpowiada wyraźnie wystraszona Karolina. – Nie 3, tylko 20 zł kosztował. To był kwiat, szmato, który ja kupiłem. Nawet mi nie powiedziałaś „dziękuję”, ty ch... jeb... – rozkręca się Piasecki.
Zaczyna się piekło. Wyraźnie słychać, jak na kobiety spadają razy. – Nie bij – błaga kobieta. – Dopiero zacznę bić – grozi coraz bardziej wściekły małżonek. – Nie płacz, k.. bo cię zaje... Zabiję cię! – wrzeszczy. Później, już w furii, nagle uznaje, że w domu jest brudno. Pyta więc skąd wzięła się pajęczyna na suficie?

– Przecież sprzątałam, ugotowałam obiad, zrobiłam dwa prania ... – broni się coraz bardziej udręczona kobieta. To oczywiście tylko bardziej rozsierdza Piaseckiego: – Ty sobie wytatuuj, że jak przychodzisz do domu, to masz zap... Czy ty tego k... nie rozumiesz. Myślisz, że jesteś królewną Śnieżką i będziesz w domu leżeć!? Małżeństwo obecnie jest w trakcie sprawy rozwodowej. Piasecki chce rozwodu z ... winy żony.


źródło: "Express bydgoski"
Trwa ładowanie komentarzy...